Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.3 -mas Honda Civic-et...

1.3 -mas Honda Civic-et megéri-e úgy kb.300-500E ft körül vásárolni használtan?

Figyelt kérdés
vagy ilyenekből már iszonyat régit kapok? Én ugy tudom a hondák nagyon jol bírják..
2011. nov. 10. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt régit kapsz, másrészt a Honda Civic tipikusan az a kocsi, amivel könnyen és nagyon mellé lehet nyúlni.


A Civic volt a fiatalok megfizethető "sportkocsija". Legalábbis sokan sportkocsinak hitték, és ezért a legtöbb szét van hajtva.

2011. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de azért ez nem törvényszerűen van így gondolom, tehát biztos vannak olyanok amik nincsenek széthajtva, ha viszek egy autoszerelot meg átvizsgáltatom, tuti megmondja..
2011. nov. 10. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, nem törvényszerű, csak nagyon valószínű. Az autószerelő sem tudja szétkapni a helyszínen a kocsit, a főbb "alap" dolgokat meg tudja nézni, de azokat meg lehet manipulálni.

A használt autó vásárlás mindig lutri, még szerelővel is.

2011. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kivéve ha suzuki swiftet veszel : D azt nehéz széthajtani :D
2011. nov. 10. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
1,3-as civic pont nem az amelyiket annyira versenyezni vették éppen azért mert talán ez a legkisebb motorváltozata. Amúgy egy szinte elnyűhetetlen mechanikailag nagyon átgondolt de mégis egyszerű autó.Kaszniját kell jól átnézni mert szeret rohadni.Ha a motor rendben van, nem füstöl, rendesen húz, és esetleg el tudod vinni egy kompressziómérésre ,nagy bajod nem lehet vele.
2011. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A "szinte elnyűhetetlen" motorokról derül ki vásárlás után, hogy valahogy mégis sikerült elnyűni.


Én tartom, hogy az ilyen korú Civic-ek, legyen bármilyen motor benne, a fiatal, friss jogsis suhancok kocsija. Nem nagyon látok bennük öreg papát...

Viszont mind alatt látok nagy kipufogót, meg sötétített ablakot, stb... :)

2011. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az 1.3asok többségét kifejezetten nem a suhancok hajtják megsúgom :) nekem is ez van (igaz a koromból adódóan biztos suhanc vagyok én is 21/F) és én kifejezetten azért egyhármast vettem mert az 1.5ből tényleg ami nem széthajtott az inreálisan drága volt nekem de ezzel szemben az 1.3 amit megnéztem igen az egyik egy idős úré a másik amit megvettem egy 26 éves precíz műszerész gyereké volt aki ugyanazért választotta 15 helyett az 1.3at mert ezek épebbek. amúgy még 2őt felhívtam és csak egy volt ilyen ezt tuningoltam azt tuningoltam! Szóval a véleményem hogy vagy az 1.6 vagy az 1.3 a legjobb választás mert az 1.3 nem kell még az ilyen majmoknak az 1.6 meg általában inkább családi autóként szolgált mert drágább fent tartani meg a vétel ára is magasabb! Azt irtam le amit személyesen tapasztaltam de biztos van más tapasztalat is amit természetesen elfogadok.
2011. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!