Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit választanátok? Egy 10-12...

Mit választanátok? Egy 10-12 éves, olcsóbb változatát egy brit autónak (igen, hibalehetőségek tárháza), melynél marad pénz az alkatrészekre, vagy egy 5-7 éves, drágább verziót, mely talán megbízhatóbb, de alig marad az (esetleges) javításokra?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Írj konkrétumokat.

Milyen autó, mennyi marad a vételár és a kötelező első szerviz után?

2019. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:
Egy 10-12 éves japán autót, a szerelésen megspórolt pénzben pedig úsznék
2019. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Konkrét autót nem szeretnék, de (vészesen) maximum 12-13 millió a felső (a legfelső utáni) határ.


Így vagy marad egy 12 éves régi 6-8 millióért (a többi marad alkatrészekre), vagy egy újabb 5-7 éves 11-12 millióért (de alig marad alkatrészekre), viszont cserébe mivel újabb, remélem nem romlik annyira el...

2019. nov. 23. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem adnék 13 millát még akkor se ha arnyból lenne. AZ ilyennek a fenn tartása is horribilis összeg.

Még akkor nem is tudod hogy milyen állapotban van, akármit mondanak rá.

Ennyi pénzért már van sok új autó amit erdemesebb megvenni.

2019. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van 13 milliód, akkor nem okozhat problémát a javítás sem...
2019. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondom VÉSZESEN a lehető legfelső határ. Nem szeretnék ennyit én sem kiadni, legfeljebb akkor, ha ez az újabb (csak 5 éves) példány korából kiindulva nem robban na annyit le. Akkor megérné, de kevés válasz jött még, hogy a kettő modell hogyan "viselkedne".


Szóval írjatok melyikkel járnátok jobban a két használt közül!

2019. nov. 24. 09:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Az az emlegetett (szamár) új autó (hatalmas része) kicsi és számomra ronda! Én veszem az autót, nekem kell szimpatikusnak lennie. Ha te sem tudnál ránézni a saját autódra, te sem vennéd meg.
2019. nov. 24. 09:11
 8/9 anonim ***** válasza:
2019. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom de ehhez mi (főleg én) kismiskák vagyunk hogy gyakori kérdések oldalon 13 millás HASZNÁLT autóra tudjunk észszerű választ adni. Nem veszed észre magad??? :D
2019. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!