Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fajta vízpumpa kell az...

Tele kérdése:

Milyen fajta vízpumpa kell az autómba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 1-es modeóm.A hűtővízem elfolyik és már rájöttem,hogy a vízpumpánál folyik.Van egy szerelő ismerősöm jövő hétvégén viszem neki az autót és megcsinálja de a pumpát meg kellene vennem a héten.Nézegettem a neten és minden márka máshogy néz ki.Ez számít valamit,vagy van belőle több fajta?


2019. nov. 24. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik normális autósbolta beviszed a típust,alvázszámot, évjáratot és tudni kell nekik milyen alkatrész kell.
2019. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te is rákereshetsz, a legtöbb helyen úgy adja ki hogy be kell irnim mindent és hozza a hozzá valót.

Milyen autó, milyen tipus, évjárat, köbcenti, benin-gázolaj, motorszám.

Én is így vettem eddig mindent és tökéletes alkatrészt küldtek mindíg.

Próbáld a fékmester-nél , azokat ajánlani tudom.

De a kovácsautó is jó.

2019. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ah ezeket ide irod nekem én kikeresem neked.
2019. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az autód motorjának megfelelőt keress! Azok kinézetben nagyon nem térhetnek el. Az új tömítésről se feledkezz meg!

Márkából elsősorban gyárit vennék. Ha sokallod az árát, akkor valami ismertebbet: Graf, Hepu, Dolz, stb. Ezek általában jó ár-érték arányúak, jó minőségűek.

2019. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, mert látom a többiek konkrét boltot is ajánlanak: fékmesteren és kovácsautón kívül a zsu.hu-n, esetleg cromaxon is körülnéznék.
2019. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vízpumpához jár tömítés gyárilag , úgy hogy nem kell külön venni azt is.
2019. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A vízpumpához jár tömítés gyárilag , úgy hogy nem kell külön venni azt is."


Már amelyikhez... volt szerencsém olyanhoz, aminél külön kellett megvenni. Más alkatrészekhez sem jár mindig alapból tömítés. Ezért jobb ha rákérdez az ember és ha kell egyből azt is megveszi.

2019. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Zsu.hu-ról megrendeltem a 2. legolcsóbban mégse akartam a legolcsóbbat. Szóval nemsokára megjön.
2019. nov. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!