Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja az autónak?

Mokledor kérdése:

Mi a baja az autónak?

Figyelt kérdés
Egy Volkswagen Passat 1.6-os benzines 97-es évjáratról lenne szó. Nincsen ereje,húzása az autónak.Van hogy beindítom leesik a fordulatszám, van hogy fékezéskor is. Lehet esetleg gyújtógyertya a hibás? Vagy generátor? (Mikor felnyitottam a motorháztetőt és próba képpen rányomtam a gázpedálra felpörgött majd leesett a fordulatszám majd újra alapjáraton pörög helyenként kis megingásokkal. Valamilyen égett szag is kijött de nem a blokkból hanem a gyertyák fölötti részből. Mi lehet a baja?

#autó #motor #generátor #Passat #gyújtó gyertya
2019. nov. 26. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Mindegy mi a baja,az olyan probléma,amely szakértelmet igényel.

Én sem szeretnék vakbélműtétet végezni mert fingom sincs hozzá.

Össze vissza ingadozik az alapjárat,ez bármi lehet.

Főleg hogy egy vízözön előtti értéktelen ócskavasat próbálsz még életben tartani,ráadásul fillérekből-ha mindenáron Te akarod megszerelni

2019. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valami megégett azt megtudod nézni te is.

A többivel menj szervizbe mert te úgy se tudod megcsinálni.

Ezek a hibák biztos nem gyertya és generátor hiba lesz.

2019. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!