Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő kell még a xenon...

Mennyi idő kell még a xenon elérje az eredeti fényét?

Figyelt kérdés
Osram xenon d2s 6000 kelvines ma raktam be az autoba de picit sárgásabb mint a másik! Úgy tudom kell neki idő még eleri az eredeti szinet!
2019. nov. 26. 21:59
 1/5 Tomcatters. ***** válasza:
Ennyi nem , en is osramot használok D4s. Nekem kb felkapcsolastol számítva 25-30 masodperc (minden felkapcsolas előtt)
2019. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze felkapcsolaskor mas a szine mint par masodpercel kesobb! De hasznalat kozbe is egyik szep feher a 2 honapos a mostani uj meg sargabb picit. Mitol lehet?
2019. nov. 26. 22:07
 3/5 Tomcatters. ***** válasza:
Amit előzőleg vettél 2 hónapja az gondolom első használattól jezdve szép fehér pár mp után, mostani, ha ugyan az 6000k a színhőmérséklete, akkor vagy maga a xenon a hibás, vagy az egységed valamelyik része. Próbáld negcserélni a kettőt , és nézd meg, h a másik foglalatban is olyan sárgásan világít, ha igen a foglalattal lesz a baj, ha nem ,akkor magaval a xenonnal
2019. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam egy cikkben erol mit tudtok?


"Megvan a megfelelő színű izzónk, beszerelték, ám valamiért mégis más a színe… Ennek oka, hogy kb. 10-12 óra múlva veszi fel a megfelelő hőmérsékletet, szóval pánikra semmi ok, nem hibás az izzó, nem lett rosszul beszerelve."

2019. nov. 26. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Osram d2s 5500K-est használok (Cool Blue Intense).

Pont ezért cseréltem párban, hogy elkerüljem az ilyesmi hibát. Én is úgy hallottam, hogy kell neki pár óra míg "beég". Viszont idővel öregszik is, az is befolyásolja. Ha az egyik csöved öregebb, mint a másik, akkor teljesen egyformák szerintem nem lesznek. Egyébként én azért cseréltem a gyári 10 éves, de hibátlan csöveket, mert úgy tudom, hogy a beégési csúcs után, ahogy öregszik, fokozatosan csökken az intenzitásuk is. Kíváncsi voltam, mit tud egy új Osram cső.

2019. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!