Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már olyan hogy lerobbanta...

Volt már olyan hogy lerobbantatok valahol, túl drága lett volna elszállíttatni/megjavítani a kocsit, és inkább otthagytátok a π-csába? :D

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még olyan se volt hogy lerobbanjak. Mindíg jó az állapota az autómnak. DE ha mégis lerohadna , akkor se hagynám ott.
2019. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen, eddig két alkalommal. Első akkor amikor volt egy keréktörésem, otthagytam francba a kocsit hazasétáltam. Akkor szét büntettek. Következő alkalommal nekimentem egy fának mert be voltam rugva és mivel nem volt se jogsim se pénzem fogtam és papíron eeladtam az öcsémnek az autót aki amúgy is börtönbe ment rá 3 napra , mondjuk erről nem tud, de 12 évet lesz benn szóval az a legkisebb baja. Lakcíme egy kis faluba van egy postaláda. Amúgy néztem, még az az autó mindig ott van, multkor néztem, hogy egy falubeli épp fel akarta emelni és leszedni a kerekeket, de még a bölcső is szét volt rohadva nem tudja megemelni. :D
2019. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem.

Ez egy nagyon kis történet volt!!

2019. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakori az ilyen, környékünkön kb egy hónapja kiégett egy régi Ford Fiesta, azóta is ott van az út szélén. Jó, mondjuk ez alapból nulla értékű autó.
2019. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!