Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600-700 ezerből milyen autót...

600-700 ezerből milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Napi 60-80 km ingázás,részben autópályán . Benzin vagy dizel nem számít csak középméretű autó legyen.
2019. nov. 27. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen keretösszegbol, en G Astrakat neznek, 2-es cliok is vannak ennyiert (ebbol a dci-t ne eroltesd szerintem, a benzinesei jok), szep allapotu bekalampas corollak is vannak, az is egy jo konstrukció.

En inkább a benzines fele huznek, de igazabol 80km-re szerintem akar dizelt is vehetsz.

A regebbi 1.9 tdi-k is vannak ennyiert, a 90lovas verzio, pl skoda octavia, bar irod h kozepmeretu autot szeretnel ez nem tudom nagy lenne e neked, de szerintem jo valasztas.

Nyilvan a regebbi autoknal rozsdara figyelni kell, egy atvizsgalast szakszervizben szerintem erdemes megcsinalni a vétel elott, vagy vigyel magaddal szerelőt. Maga az auto nyilvan 700, de azert kalkulald bele a tobbi koltseget is, legyen tartalekban az elso szervizre is, mert olyan nincs h megveszed es nem kell rá költeni.

2019. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!