Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg hiba 1.4 TSi motorral...

Tényleg hiba 1.4 TSi motorral felszerelt autót vásárolni?

Figyelt kérdés

Volkswagen Jetta 1.4 TSi 122 lóerős autókat nézegettem, 2014-es évjárattól. Olvasgattam, hogy az 1.4 TSi motorral hatalmas problémák vannak, és csillagászati pénzeket is lehet akár a javíttatásukat fizetni. Tapasztalatok, vélemények?


Előre is köszönöm!



2019. nov. 28. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Nekünk volt a családban egy 9 éves beteges Tfsi Seat, egy darabig költöttek rá, utána túladtak rajta, ott egye meg a fene az összes ilyen hulladékot ami ezekkel a motorokkal kerül forgalomba.

Én tanulva más kárán, soha nem vennék ilyeneket, ami ma jó vétel az a Honda/Toyota/Mazda vonal, minden más felejtős azok számára akik ésszel keresnek autót, azon kívül meg úgyis érzelmi alapon választ az ember.


Egy Vw konszernes ipari szarnál az az első hogy vezérlést kell cserélni, mert nem láttál bele az előző tulaj szokásaiba, ugyanígy a turbókkal gondok lehetnek, szóval a vételáron felül legyen tartalékod amiből, egy normálisan összerakott, más autóval csak eljárkálsz elég sokáig.

2019. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
A szíjasokat már lehet venni.
2019. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Csillagászati pénzt az összes modern downsizeingolt motorra el lehet költeni ha elhanyagolták, kár most a VW-t kiemelni ebből a szempontból.
2019. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Én benne vagyok egy hatalmas Golf 6 csoportban, és mindenki csak dicseri a 122 lovas (csakis a 122 lovas) 1.4 TSI-t. Semmi gond nincs velük.
2019. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 4. 12:31
 6/6 anonim válasza:
Keves km-el hibatlan es jo motorok. Tfsi-hez koze nincsen. Jol mennek es nem esznek sokat. 14-tol szijas motorral erdemes beruhazni rajuk.
2020. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!