Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ablaktörlő folyadékot...

Milyen ablaktörlő folyadékot vegyek 1.4-es Renault thaliaba? (LB 2001-es)

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8 szelepes vagy 16? Én téli szélvédőmosót vennék, elvégre jön a fagy(i). OBI-ba szokom a legolcsóbbat.
2019. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ez is kérdés.
2019. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a márkásak se mindig jók. Én most Sonaxot vettem, mert az autóápolási termékeikkel nagyon elégedett vagyok. Mondhatnom se kell, hogy méreg drága volt. Törlés után alig látok ki, egy vékony fátyolt hagy maga után, mintha zsíros lenne a szélvédő. Már alig várom, hoyg kifogyjon! Előtte valami olcsó márkátlan hipermarketest használtam, az tökéletes volt, sosem volt ilyen gondom.

Szóval szerintem bármilyen téli szélvédőmosó megteszi.

2019. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3-as igen lehet, egyik barátom is mondta hogy a legolcsóbb is megteszi, csak jelen esetben legyen téli..

Mindenesetre köszönöm mindenkinek a kommenteket!

2019. nov. 28. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:

a tesco gazdaságost


elég az is

2019. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, akármit is raksz bele, az csak 1.4-es Renault thalia marad.
2019. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Adok egy kis tippet : Téli szélvédőmosóból a legolcsóbbat pici pumpás flakonba ha beleöntöd akkor van jégoldód, csak 900 forintból egész télen elleszel vele, olyan 10 üveggel.


Igen, nem 4 hanem 5 fújás kell a szélvédőre de tökéletes.

2019. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!