Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw vs Merci? Melyiket vennéte...

Bmw vs Merci? Melyiket vennétek gyorsulásra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek kozul melyik megy jobbat? Elso kocsim lenne annyira nem értek hozzá, így kernem a velemenyeteket hogy melyiket erdemes.


Köszi a válaszokat!



2019. nov. 28. 20:07
1 2
 1/13 Tomcatters. ***** válasza:
38%

A kettő közül a bnw megy jobban, ha az állapotukat nézve kb egyforma.

Mondjuk nálam kizáró ok a jobb oldalt lévő kormány. Jobbkormányos a BMW!☝️😀

2019. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tomcatters. ***** válasza:
38%
M*
2019. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Esti troll kérdés pipa.
2019. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

A mercibe 150000 km? Röhej.

Egyiket se.

2019. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vicces hirdetések, nekem is azon a mercin akadt meg a szemem, 3-4 éves autókban van ennyi km, ezzel kb 20 évig csak tolatva közlekedtek. A bmw se biztatóbb. Ne vegyél szerintem hülyegyerekautót. Olcsó de ezekre annyit rákell majd költeni hogy bukta az egész. Inkább gyüjts fiatalabbra, jobban jársz. Meg nem feltétlen a merci-bmw-audi alsókategória szentháromságban kéne gondolkodni.
2019. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
BMW Angliába volt használva inkább, én azt venném, sőt szaladok is megvenni, híres angol utak , ott pl. út szélén van diagnosztika, olaj csere meg nem pörgetik 5 ezer fölé mert figyelik. Biztos nem c mobil volt és nem a "vezetés a véremben van" csávók mentek vele. Míg írom, lehet valaki meg is vette. Futok!
2019. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 D. Brasco ***** válasza:
Most vettem meg mind a kettőt ugyhogy ezeket buktad......
2019. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jézus ereje, többet kellett fizetnem 4 felni+ gumiért, mint ezeknek az ára, pedig nincs extra autóm. Ha ennyid van kocsira, akkor ne vegyél kocsit.
2019. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 veterán vas ***** válasza:

Igazán életszerű a kérdés: mi döntsünk helyetted -néhány fotó alapján- hogy melyik megy jobban, a 22éves merci vagy a 27 éves béjemvé?

Ez az alapgondolat pont annyira reális, mint az, hogy az emberek életük első autóját, kifejezetten gyorsulási versenyeken való indulás céljából vásárolják.


Maradj még pár évet a matchbox-oknál...... ;)

2019. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A jobbkormány nem probléma, van egy haverom, aki el tudja intézni olcsón, hogy balkormányos legyen


köszi aki normális választ írt

2019. nov. 29. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!