Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alkatrészekből áll a...

Elite man kérdése:

Milyen alkatrészekből áll a futómű?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a golf 4-es autómon kompletten kiszeretném cseréltetni a futóművet, az érdekelne, hogy ez elől és hátul milyen alkatrészekből áll, miből áll egy komplett futómű csere? Nagyon megkoszonnem ha valaki ezt itt letudná nekem vázolni vagy valami jó linket küldeni.

2019. dec. 3. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pl. alkatreszek.hu.

Kivalasztod a tipust es a futomu reszen ott vannak az alkatreszek. Nem vagyok szakerto,de lengescsillapito,csapagyak,stabilizatorok,lengokar,gombfej stb...

2019. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 veterán vas ***** válasza:
Csapágyat, teleszkópot, féltengelyt, rugót, stabilizátort, különféle fék alkatrészek cseréjét még megértem. Ami elkopott, vagy eltört, kiverődött, az egyértelműen kuka. Na de az egészet, értelmetlen dolog lenne cserélni.
2019. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:

Inkább küldd el nekem a pénzt amit erre szánnál, több értelme lenne repülőt hajtogatni belőle mint ok nélkül minden futóműalkatrészt kicserélni.


Ne várd hogy valaki részletesen felsorolja neked az összeset, használd a csomagtartóban lévő tekerőt (emelő), feküdj be alá és nézd meg hogy mi van ott.

2019. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 veterán vas ***** válasza:
Különben sosem hallottam arról, hogy bármelyik autógyár árulna komplett első és hátsó futóművet.
2019. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig árul. A Passatom aláén vettem is elejét, mégy csavarokat is adtak hozzá. Delman.hu itt vettem 44000ért szetben mindent.
2020. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 veterán vas ***** válasza:

#5!

Milyen pénzegységben gondoltad ezt a 44ezret, amiért "szetben minden"-t adnak?

Csak azért kérdezem, mert pl. a B6-os Passatba egy gázos Bilstein előre, 50 ezer Ft. körül van, és ebben az árban se rugó, semmi más nincs, csak maga a gátló. És mint tudjuk ebből elől is, hátul is kettő van.

Aztán hol vannak még az összekötők, lengőkarok, rugók...... stb?

2020. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


3 éve 44 volt most 57 de láttam máshol 50 ért

2020. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem a lengéscsillapítórol volt szó hanem a futóműről.
2020. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Évjárat típus pontosan próbálok keresni vamit.
2020. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 veterán vas ***** válasza:

A komplett futóművet kérdezték.

Érdekes módon az #1 válaszadó is a lengéscsillapítóval kezdte az alkatrészek felsorolását, de te biztosan jobban tudod.

2020. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!