Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titanban tanulok kreszvizsgá...

E-titanban tanulok kreszvizsgára és azt írja, hogy 60 órát lehet lehet összesen tanulni és 90 napot. Én a 60 órából 59-et már felhasználtam, viszont még 63 napom. Mi a helyzet ilyenkor, ha felhasználtam majdnem az összes órát, de napom még sok van?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 22:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor enged még tovább tanulni addig amíg le nem telik a 90 nap is?
2019. dec. 3. 22:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Összesen 90 napod van felhasználni a 60 órát.
2019. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor mit lehet tenni? Kell még venni órákat?
2019. dec. 3. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
le kell vizsgázni
2019. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Húha. Én is e-titánon tanultam, összesen 20 óra alatt megvolt. 60 óra alatt simán meg kellett volna tudnod tanulni.


Vegyél egy kresz könyvet, de én a helyedben befizetnék tantermi órákra, ha 60 óra alatt nem tudtad megtanulni önállóan.

2019. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
35%

Én 12 órát kaptam, 8,5 órát játszottam le, 73 pontot írtam élesben.


Mindig próba vizsgát csináltam, addig,amíg nem lett hibátlan többször egymás után.. 60 óra alatt egy bundáskenyér is megtanulja a kreszt, főlen e-titánnal


Ha benyalod a kérdéseket és válaszokat, akkor már jó vagy, merz vizsgán ugyan ezek a kérdések lesznek a tesztben. Én sem hittem el, akkor láttam.


7,5 perc alatt válaszoltam meg az 55 kérdést, szoval ebből látszik, e-titánnal a legjobb felkészülni


Ha ennyi idő alatt nem tanultad meg, már nem is fogod..

2019. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
HA még nem végeztél, venni kell órákat. Ha végigvitted, akkor azt a maradék órádat a vizsga előtti gyakorlásra használd fel. Addig gyakorolj máshol. Sok lehetőség van.
2019. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!