Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet hihető futott...

Hogyan lehet hihető futott km. ü autót vásárolni? A magyar rendszámosoké talán hihető, mert ugye a szuf (hacsak közbe nem tekergették) No, de mi a helyzet a kereskedős új rendszámosokkal?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kivéve ha ismerőstől veszed, aki 0 km-es kora óta a tulaja és megbízol benne.
2019. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Új autó. Abban biztos annyi van.
2019. szept. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megyek évi 80.000-et és úgy tekerem vissza, hogy 40.000nek feleljen meg az évi futásom, szerinted kinek fog feltünni? (Ezt a magyar rendszámos miatt írtam)
2019. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben a magyar rendszámos autót kell venni mesében, kivéve, ha 2012 utáni az autó, akkor még van benne valami. A másik megoldás, hogy személyesen mész ki Németországba, és ott veszel körültekintően autót. Kereskedőtől venni külföldi okmányos autót teljesen felejtős. Ugyanis 95% hogy tekert, másképp egyszerűen nem lenne haszna rajta, sőt.
2019. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Frexon válasza:
a legmegbízhatóbb az az ha újonnan veezed az autót
2019. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. Tulajtól veszel. És előtte megnézése a tulajt is. Magyar és német nyugdíjasok 99%-a reális km-el adja el.
2019. okt. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Pontosan azt akartam írni amít #2 írt csak más számokkal. Ilyen esetet írt le a becsületes nepper a magyar autóvásárlo hülye egyik részében
2019. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!