Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autós iskolát válasszam?

Melyik autós iskolát válasszam?

Figyelt kérdés

Igen igen. Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van már az oldalon, de azokban nem találtam megfelelő választ az én kérdésemre.

Szóval pesten keresek autós iskolát.

Olyat ahol türelmesek és jól megtanítják a dolgokat. Már csak a vezetést kell megcsinálnom, de az előző oktatóm türelmetlen volt és stresszeltem miatta ezért még annyira se ment a vezetés mint előtte.

Úgyhogy olyan iskolát keresek, ahol az oktató nem harapja le a fejem ha rájön, hogy nekem annyi közöm van az autókhoz mint lovaknak a csillagrombolókhoz.

Plusz az se egy hátrány ha náluk a forgalmi vizsga sikerességi rátája nem a béka feneke alatt van.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2019. dec. 4. 12:19
 1/3 Hovarju ***** válasza:
jogsicentrum pont hu
2019. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne annak alapján válassz, hogy mi van közel, és mennyire olcsó. Azt olvastam, hogy aki hatalmas akciókat hírdet, az az autósiskola többnyire pót órákkal fizetteti ki a tanulóval az "akciót". Tájékozódj a neten. Nem vagyok Pesti, de ez a javaslatom.
2019. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az iskolától függ, hanem az oktatótól.


Egy iskolán belül is lehetnek jobb és rosszabb oktatók.

2019. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!