Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jár a rendőautó mcdriveba?

Miért jár a rendőautó mcdriveba?

Figyelt kérdés

Voltam mekizni reggel és nagyon furcsát láttam. Rendőrautó volt a sorban, aztán kinyúlt a keze kártyával fizetni és elvette az ennivalót. Ez hogy lehetséges hogy a rendőr munkaidőben mekizni megy? Ez nagyon fura... láttam már amúgy tanulóautót meg taxit is régebben.


Ez mi?



2019. dec. 5. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Szolgálat közben megéhezett. Szerinted 8-10 órán keresztül nem szabad enniük?

Remélem te nem eszel munkaidőben.

2019. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem lehet, én semmi rosszat nem mondtam csak kivancsi voltam hogy ez micsoda
2019. dec. 5. 14:34
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

mi ez? ez kérlek semmi.

mint ahogy én is beállok kéklámpás kocsival a sorba egy jó kis 24 órás szolgálat közben.

amúgy meg van szünet pl. mentőknél, gondolom máshol is, amíg nem riasztanak.

2019. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez az ebédszünet nevű dolog. Ha nálatok nincs ilyen, akkor jelentsd fel a céged. Jó kis pénzt nyerhetnél.
2019. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Ebédszünet/sima szünet.
2019. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Mi ezen olyan furcsa? Én is járok céges autóval. Oda-vissza utam során nem tilos megállni beugrani egy boltba. Nyilván ha az ember órákat trécsel, lóg, azért szólnának, de ha 10 percre megállok valahol, senkit nem fog érdekelni. Mért lenne ez más, ha valaki egy felmatricázott, fényhidas autóval teszi ugyan ezt?

Én ebben semmi kivetni valót nem látok.

Taxisnál meg főleg. Épp nincs fuvar, megéhezik, mért ne tehetné?!

2019. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

"Miért jár a rendőautó mcdriveba?"


Mert megéheztek és vesznek maguknak kaját!

2019. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

és taxisoknál, meg tanulóautónál? gls futárt is láttam már.

meg az még érdekesebb volt, amikor a taxi tankolt

2019. dec. 5. 14:57
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
gondolom eddig tanyán laktál, most meg furcsa hogy a fémszörnybe beszállnak az emberek és még megy is, wow, ne ijedj meg ettől előbb utóbb megszokod. tudod a nagy fémgiliszta a föld alatt se megeszi az embereket, az a metró utaznak rajta...
2019. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Miért, szerinted a rendőrök, taxisok, gls futár meg a többi nem ehetnek mekis kaját? :D Épp szünetük volt, megéheztek, szeretik a mekit, nincs nekik tiltva. Ennyi. Még jó hogy a civil autósokra nincs ráírva mi a foglalkozásuk, igencsak meglepődnél, kik állnak még a mcdrive-ban.
2019. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!