Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jár a rendőautó mcdriveba?

Miért jár a rendőautó mcdriveba?

Figyelt kérdés

Voltam mekizni reggel és nagyon furcsát láttam. Rendőrautó volt a sorban, aztán kinyúlt a keze kártyával fizetni és elvette az ennivalót. Ez hogy lehetséges hogy a rendőr munkaidőben mekizni megy? Ez nagyon fura... láttam már amúgy tanulóautót meg taxit is régebben.


Ez mi?



2019. dec. 5. 14:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

"az még érdekesebb volt, amikor a taxi tankolt"


Remélem azért nem kaptál sokkot, hogy a taxiautó is üzemanyaggal működik.

2019. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb ha ilyet látsz, hívd fel a lelkisegélyt ott helyben, és meséld el nekik hogy nem bírod elviselni ezt a hatalmas megrázkódtatást.
2019. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer tudod mit láttam, rendőr autót megállni egy bolt előtt, majdnem sokkot kaptam...
2019. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
79%

"Ez mi?"


Mégis mi lenne? Éhesek.

2019. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Tankolt a taxi? Na ezért tart ott ez az ország, ahol tart!
2019. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15%
rendőr is csak ember szereti ő is a szart
2019. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Tudósítónk jelenti:

Döbbenetes dolog történ ma egy ismert gyorsétteremláncban. Az egyik szemtanú elmondta, hogy a rendőrautóra emlékeztető élőlény előbb sorba állt ennivalóért. A furcsa szerzetnek keze is volt, amivel elvette az ételt. Akkor döbbent meg igazán, amikor egy pakli römikártya kerül elő, és azzal próbált fizetni.

Nem ez volt az első eset, mert korábban már bérautó formájú lényt is látott ugyanitt. A rendőrség nyomozást indított. Vági István cáfolja a földönkívüli erdedetet. A reklám után jövünk a részletekkel.

2019. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
Aszittem a kérdésre először, hogy viccet mesélsz, de hiába olvastam végig nem volt benne poén.
2019. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

17

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2019. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

Felénk rendszeresen jártak, amikor mi is.

Volt egy legenda, hogy műszakonta fejenként két sajtburesz járt a rendőröknek, azért voltak minden nap ott.

Taxi tankol.

De vannak ennél megdöbbentőbb dolgok is.

A tűzoltóautóba vizet töltenek (ami olyan), a GLS futár kocsijába valahol be is pakolják a csomagokat. Sőt, ami übermegdöbbentő, mentő is tud balesetet szenvedni.

2019. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!