Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A swift-nél létezik olcsóbban...

A swift-nél létezik olcsóbban fenntartható autó?

Figyelt kérdés
Régebbi autókra gondolok, mint pl. lada, stb.
2019. dec. 6. 16:55
 1/9 anonim válasza:
35%

A lada nagyon olcsón fenntartható, ameddig nem kell lakatolni, festeni.

Az alkatrészek tényleg olcsók, de a fogyasztás már nem.

2019. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
? Szoci gépek sosem voltak jók , fapad nulla biztonság állandóan szétestek annyit zabáltak mint egy 2,5 benzines .
2019. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lada aztán nagyon olcsó..
2019. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Az én tapasztalataim alapján ez a Swift megbízhatóság csak városi legenda.

Addig olcsó fenntartani amíg leszrod hogy rohad mindenhol, zörög a motor, durván füstöl az egész és alapvetően 70-90 felett már félsz benne menni. Elmegy sokáig igénytelenűl hanyagolva is. De ha igényesen szeretnéd, és a hibákat kijavítod akkor hirtelen az autó árának akár kétszeresét is rá tudod dobni.

Emellett 99% hogy elötted lévő tulaj beleszrt, mert ezek az autók arra vannak.


Az F astra se sokkal jobb. De abból találni normálisabb példányokat is. Nagy részük munkás autó. De kicsit masszívabb mint a swift. Ára és alkatrészek ugyan annyi és nagyobb is. Ha egy kicsit hozzátoldasz akkor Ford Focus még egy jó és aránylag megbízható autó. Volt 1 nekünk, 4 ismeretségi körben. És csak 1-el voltak bajok, de az is azért mert kb a halálból lett visszarángatva egy nagy kocc után.

2019. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
F astra aztan sokkal jobb,abba ugyanúgy bele sz.rnak ,az összes festő,cigány,román segédmunkás kannibál azt használja. Persze,rohad a swift,ugyanannyira mint a többi 20 éves szutyok. Ezeknek persze h a 90 % a leélt autó,4-5 gazdas,mégegy müszakit talan tulelo autókra mar senki nem költ csak foltozgatja. Olcsó fenntartani,de minden autóra kell költeni. Kényelmetlenebb a többi autónál viszont nincs benne elektronika ,motorikusan megölhetetlen ezért szerintem egy opelnél olcsóbb a fenntartása.az opel szar e-tec motorjai híresen zabálják az olajak,8 és az 16v motorok is hamarabb kerülnek generálra mint a swift. A lada nem biztos h minden reggel indul,hiába olcsó hozza minden de a sok kicsi,folyamatos költés összeadódik és máris nem olcsó.
2019. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én pont egy éve vettem 2006-os swiftet és a rozsdán kivül másra nem költöttem. Jobb hátsó sárvédő átlukadt, lakatolni kellett. Ja meg kuplungoztattam de az a vételnél már olyan volt. (női tulaj volt)

Szóval nem bántam meg. Valahogy nem izgulok, hogy mi baja lesz annyira megbizható, és kevesebbet eszik mint a motorom!

2019. dec. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon erdekes mindig a ladabu zik mennek a swiftesek ellen.. Kiverhetitek rá,hiába fapados a swift is de beindul mindennap 10-10 szer. A lada egy múzeumba /forogni való hobbitalicska,a swift meg egy mindennapi ķözlekedő eszköz. Egészségére annak aki ladával jár a hétköznapokban..
2019. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es kivéve amikor nem, vagy kiszakad a futómű...
2019. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ha megvárod,hogy kiszakadjon meg is érdemled. A 30 éves konzervdoboz lada hamarabb szétesik és még le is tolnak vele a pitsába az útról mert senki nem akar a füstbe menni mögötte.
2019. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!