Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 b8 2009 akkumulátor...

Audi A4 b8 2009 akkumulátor probléma lehet?

Figyelt kérdés
Az autó teljesen jól működik, semmi hibát nem jelez, viszont ha a menüben megnezem a battery level-t akkor 30% ot mutat. Nem olyan rég voltam egy hosszabb úton és mikor ujból megneztem már 10% volt. Ha jól gondolom nem tölt vissza, de akkor nem kellene valamit jelezzen ha túl alacsony a szintje?valakinek valami ötlete hogy mit kellene tennem? Az akkumulátor nincs 2 éves. Válaszokat előre is köszönöm.

2019. dec. 6. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasznald nyugodtan tovabb, a hibajelzesek csak a tudatlanok megvezetesere vannak kitalalva, hogy minel tobb penzt lehessen lehuzni roluk a szervizben. Szerelonek, autovillamossagisnak soha ne mutasd meg, azok is mind egy kovet fujnak, csak a penzt akarjak toled kicsalni, mocskos csalo mind.


Ha ram hallgatsz, addig jarsz vele, amig 0%-ot nem mutat, meglatod jo lesz. Foleg nekunk, mert egy idiotaval kevesebb rontja a levegot...

2019. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha töltéshiba lenne, akkor azt rögtön jelezné a megfelelő hibalámpával. Hogy miből számítja/jósolja az akkuszintet a számítógép, az jó kérdés, én személy szerint jobban bíznék egy műszeres mérésben (szerelő, ha nincs otthon multiméter és lakatfogó).


De ha nincs indítási probléma, pöccre indul így hűvösben is, akkor én nem aggódnék.

2019. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!