Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen dobozom legyen?

Milyen dobozom legyen?

Figyelt kérdés
Nézegettem motoros dobozogat a jövőévi túrára legalább egy db hátsó kellene, de még platni is meg konzol is. Kinek mi a véleménye a noname dobozokról? a Wanshile-ről hallott valaki? Esetleg ismer valaki olyat aki készít konzolt? Yamaha FZ1S-re kellene. 22/L

2019. dec. 7. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha budapesten vagy, akkor Steiner Sándor tud a konzolban segíteni (ha érdekel, írok egy telefonszámot privát üzenetként). Nekem anno volt no-name dobozom, 52 liter és 20 ezer forint. Teljesen elégedett voltam vele. Nagyon egyszerű zárral, nem volt gyorszáras opció, nincs benne külön kis fiók a gépkönyvnek, illetve kevésbé tartós, mint mondjuk egy másik doboz 80 ezerért. De igazából ennyi a különbség. Azt te tudod, hogy megér-e neked annyit az árkülönbség. A platni általában dobozzal együtt jön.
2019. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfogadok egy telefonszámát köszönöm!:) Igazából nyaranként megyünk 10-15 napos túrákra és úgy gondoltam annyit kibír egy noname doboz is egy évben:)
2019. dec. 7. 12:30
 3/6 A kérdező kommentje:
*telefonszámot
2019. dec. 7. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Bőven. Meg ha valami miatt el is törik, vagy meg is sérül, nem lesz annyira zavaró, mint egy 100 ezer forintos givi doboz esetén
2019. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Wanshile van 48 literes, igazából csak annyi problémám van vele hogy nem lehet lezárni anélkül hogy kulcsra zárnád. Meg a tetejéről egy esős nap után lejött Wanshile felirat, de azt amúgy is levettem volna..
2019. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Erről beszéltem

2019. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!