Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adódna egy bmw e46 330xd 2...

Adódna egy bmw e46 330xd 2 porlasztó cserère szorul vagy èrdemes lenne az egèszet le cserèlni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
dízelembe ami jó volt az jó volt,az egyiket felújítattam a másikat nem lehetett. Csak egy kis pl.. az én autómba 4000/db a bevizsgálás, 47000/db a felújítás és akkor sejtheted,hogy egy új mennyibe is kerülhet...a benzinesembe 4 újat vettem annyiért amennyibe 1 került a dízelbe. Ha nem lett volna több száz ezer a 4 cseréje akkor nem lett volna kérdés,hogy akkor már cseréltetem mindet újra és jól van.
2019. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De emberek nem muszály ott kompletten cserélni, lehet külön az injektort is cserélni és az megvan negyed annyiból. Csak persze a szerelő is inkább kompletten cseréli és ugyan annyit elkér munkadíjat , mintha szét szedné és külön cserélné az injektorokat.

SZerintem nézz szét és lehet külön is venni hozzá porlasztócsúcsot.

Most cseréltem és saját magam az enyémbe, igaz nem bmw, de kompletten lett volna vagy 240000 ft, igy meg a csúcsokat 25000-ért meghozták. Persze így van egy kis munka is vele de ha még egy hétig tartana , akkor is 200000 ft-ot kerestem vele.

2019. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm meg látom hogyan lessz ès az a szar benne hosszú távon vagyok ès használom.
2019. dec. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!