Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 106 olcsó kocsinak...

Peugeot 106 olcsó kocsinak megbízható?

Figyelt kérdés

400 ezer ft környékén van a max ár . 1.1 vagy 1.4 esre gondtam


Főként város de rendszeresen

Lene használva ország úton max 8 km napi


Vélemények? Jó döntés lenne?


2019. dec. 8. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne szórakozzunk már ilyen kérdéssel, hogy 20-25 éves kocsi megbízható-e! Ha megbízható kocsit akarsz, vegyél újat!
2019. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: Itt mindenki annyi idős autóval jár, és egyhangú vélemény hogy a 20 éves autó a lehető legjobb választás.

Az új autó maga a kész anyagi csőd, a megidézett sátán.

Inkább járok én is a nettó 600-as fizetésemmel 25 éves félmilliót futott autóval minthogy újba üljek.


Kérdező, én inkább egy szívódízelt vennék, esetleg Citroen Saxo-t ugyanazzal a szívódízel motorral, ugyanis a két autó műszakilag ugyan az.

2019. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm várok még véleményeket.

Én is úgy gondolom nem azért élek hogy dolgozhassak egy új autóért ,, ne én legyek a kocsiért. Hanem a kocsi legyen értem.


Sokat megyem rövid távokat szóval félek így a dizeltől.

2019. dec. 9. 05:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen nem igaz, hogy egy régi autó nem lehet megbízható. Kell vinni valakit, aki ért hozzá, de ha jó állapotban van, simán be lehet fogni mindennapi használatra. Kevés dolog romolhat el bennük, de ha valami mégis van, akkor meg egyszerűek, mint a faék, és nem vakargatják a fejüket a szerelők.
2020. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 450.000 kmt-t futott 98-as A4 B5 tdi fényévekkel volt megbíthatóbb, mint egy 2007-es Fiat stilo.

Egy 2012-es Mercire pedig egy javítás annyi, mint amennyi a Fiatra fél év alatt ment el.

A kérdésre válaszolva az 1.4es szívó egyszerű kontrukció, nincs teletömve környezetvédelmi cuccokkal.

Ha nagyon alaposan átvizsgálod, jó autó lehet. Teljesen mindegy hogy egy kisautó 1998as vagy 2008as.

2020. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!