Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnal hosszabb távot...

Simsonnal hosszabb távot motorozni?

Figyelt kérdés
Eléggé karbantartott Simsonról van szó, nálam teljesen szét lett szedve, szilentek cserélve, teljes motorgenerál. 60/2 henger van rajta, Ducati gyújtással. 100km (50 oda, 50 vissza) távot le merjek vele motorozni? Nincs semmi baja, csak tartok attól hogy út szélén hagy

2019. dec. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi baja, akkor mitől tartassz?
2019. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak a yutubon világkörüli túrák robógokkal, simsonnal is. Annyi, hogy lassabban fogsz haladni, és nem tudsz 100 kiló csomagot vinni.
2019. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez 3 napi futásteljesítménye az én gépemnek...
2019. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Régóta foglalkozom simson motorok felújításával és restaurálásával, tekintettel arra, hogy sokan igen sok negatívumot írnak ezekre a régi motorokra vélt, vagy valós tapasztalatok alapján. Sajnos igaz, hogy sok esetben szakszerűtlenül felújított, átalakított motorokkal nagy veszélyt rejt nagyobb távot megtenni, mint amennyit gyalog be lehet járni! Néhány éve egy 1974.-éves gyártású frissen restaurált Simson S50/b rendszámozott motorkerékpárral bejártam Európát. Motorban a felújítás után alig több mint 1000Km volt még nem teljesen bejáratott motorral tértem haza, amikor otthon leszálltam a motorról 2395Km. volt az órában. Hiba nélkül bírta az öreg vas.

2019. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!