Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik magyarországi használt...

Melyik magyarországi használt autó kereskedésben vettél már autót? Jól jártál vele?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen. A legelső autómat vettem használtan, de magánszemélytől. Azzal szerencsém volt, gyakorlatilag hibátlan autót kaptam. Utána csak újat vettem.
2019. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Unió Autópark, Budapest, Budaörsi út 148D.

Még 2003-ban egy Porsche Carrerát vettem használtan ott. Jó volt. A kereskedés egykori tulaja ma is ismerősöm a FB-on és nem szorosan, de tartjuk a kapcsolatot.

2019. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barnabas333 ***** válasza:
Csak a nagybani autópiacon Kispesten de azt szerintem kerüld el nagy ívben. Akikről jókat tudok észak Budapest, Dunakeszi, becsületes nepper Gödöllő, fáber autószerviz Újpalota. No meg a rossz híre ellenére Fóti aaa autóban is vannak vállalható kocsik is. De én tavaly nem kockáztattam inkább újat vettem.
2019. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kaposvár, Karg

átbasztak...

2019. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!