Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az új 95-ös...

Mit gondoltok az új 95-ös benzin-ről? Ami E10 néven fog futni (már több helyen is árulják) ugye ebben több az alkohol tartalom ezt értem. Okozhat problémát ez az új üzemanyag egy 1998-as évjáratú autóban? Értelmes válaszokat várok. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Shellnél megkérdeztem, csak a benya változott és ott mind a kettő, szóval üindenképp aki jót akar régi autójánal 100-as benzint tegyen bele.


Dízel nem változott.

2019. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Marad a 100-as üzemanyag. Semmiképpen nem tankolnák az E10-ből. Csak kíváncsi voltam,hogy ki hogy gondolja.

Köszönöm a válaszokat! Örülök neki,hogy nem csak én látom így!

2019. dec. 13. 12:49
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Amíg be nem tiltják biciklivel járok
2020. jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem csak a régebbi de egy új 50,100+ milliós autóba se hiszem hogy bárki bele merné tenni, nem azért költött rá egy családi ház árát hogy önkényesen tönkretegyék környezetvédelemre hivatkozva...a veteránokról nem is beszélve, főleg ha ritkaság... Szerintem a fogyasztási igényeknek kéne meghatározni a kínálatot, valahogy így működött eddig a világ de már a nyúl fogja vinni a puskát úgy érzem.
2020. jan. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Drámatagozat, nyugaton meg vígan megy vele minden, csak itt csinálnak belőle ekkora felhajtást.
2020. jan. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Nyugaton mindenki új autót vesz mert 5x ennyi a fizetésük, te meg itthon megveszed az 1 millió kilóméteres 250-re visszatekert nyugazról behozott prémiumot, ami már félig bontószökevény...
2020. febr. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem annyit megér a prémium benzin, ha nem akar az ember kockáztatni. Főképp, ha valakinek nincsenek mondjuk súlyos tízezres káros szenvedélyei. Havi szinten az a 2000 ezer forint egy teli tanknál nem tétel, szerintem. Egy romhalmazba persze szinte mindegy, de egy kicsit is karbantartott autó szerintem megérdemel ennyi kis pluszt.
2020. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én igazából csak Teréz anyát nem akarok játszani a kutakkal szemben, mert ez inkább arra megy ki miként tudnak többet legombolni az emberekről. Ha úgymond annyival valóban jobb lenne amennyivel állítják, akkor már rég be lenne tiltva minden normál üzemanyag, csak a hiper szuper jobb minőségű akár attól kevesebbet fogyasztó - kisebb környezetszennyezés, EU és 2020 van... -, a motorokat jobban kímélő - később megy szét, kevesebb hulladék keletkezik stb - ózemanyagokat lehetne vásárolni.


De amúgy is a leginkább árulkodó dolog: Mindig feltételes módban beszélnek a reklámokban, ezt nyugodtan lehet ellenőrizni, mindig ott egy " akár " szó, nem jelentik ki fixen hogy jobb, és ez is annyit bizonyít, hogy csak védik magukat, hogy jogilag nem lehet őket elővenni.

2020. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én télen mindig prémium dízelt tankolok. Oké, hogy nincsenek már annyira hidegek de pár éve még volt minusz 22 fok felénk. Ott könnyebben indult a kocsi a prémiummal.
2020. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!