Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írjatok MPV-ket, SUV-kat,...

Írjatok MPV-ket, SUV-kat, melyekben elfér 2 felnőtt,3 gyermek és a csomagok mellett 3 nagy testű kutya. Nem gond, ha nem drága (használtan), de azért ne legyen csúnya, mint a Rodius. Melyek ezek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 09:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Valóban ne legyen drága (használtan maximum 8-10 millió forint, véletlenül sem több!) és ne is legyen holmi 10 éves régi lelakott hiba-halom csoda.
2019. dec. 12. 09:33
 2/8 anonim ***** válasza:
3 nagytestű kutya maximum valami kisbuszban fér el, ott is csak 1-2 lehajtott üléssel.
2019. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ahol a kutyák vannak (írtam, hogy a csomagok mellett, de írhattam volna felett-et is), ott nincs ülés.


Írjátok le mely MPV-k, vagy SUV-k felelnek meg ennek!

2019. dec. 12. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Lincoln navigator pl
2019. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora boxokban? Nagyon nem mindegy, de szerintem csak 7 személyesek jöhetnek szóba, meg kisbuszok.
2019. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D


"Meg kisbuszok."


Írtam, hogy MPV-k. :D


De melyek, melyek nem is csúnyák? Ez itt a kérdés!

2019. dec. 12. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

most komolyan miért erőlteted, hogy ízlést formáljon az ember.

Szerintem az összes SUV és busz ronda, akkor nem veszel, hanem fordulsz 5-öt egy MX5-tel?

2019. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem, hogy írjatok olyan álterepjárókat, egyterűket melyekben elférnek a fent említett egyének és egyebek.


EZ volt a kiírás.


Az már a másik fele, hogy ne legyenek randák, mint a Ssangyong Rodiusok. Ha te ilyet nem tudsz, akkor egyszerűen nem írsz semmit. El nem tudom képzelni mi ebben a felfoghatatlanul bonyolult! Majd ír olyan, aki tud szép SUV-kről és MPV-kről.

2019. dec. 12. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!