Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány év múlva lessz, minden...

Hány év múlva lessz, minden autó elektromos?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Rossz kategoria, tedd át az ezotéria rovatba.
2019. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kb. 50 év múlva az autók 99%-a elektromos lesz. De sok tényező van amit még nem láthatunk előre.
2019. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Remélem, soha. Már kezdenek ráebredni, hogy az elektromos autó rossz irány. A toyota pl. az üzemanyagcellát fejleszti már, nem az elektromos autóit. Bízom benne, hogy felül kerekedik a józan ész, es hamar lecseng ez az elektromos autó őrület. Vagy legalábbis meghagyjak annak, amire való: városi közlekedésre.
2019. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

# 1


Remek javaslat! :)))

2019. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajna hamarosan... nem szeretem a motor hangokat, zavar a zaj, (aspergenes lehetek) , de amit művelnek ezzel már undorító és egyáltalán nem környezetbarát 10 milliót kifizetni egy autóra. Bár mint írtam, fogyatékos vagyok, de én a használtba hiszek, legalábbis a autóba és a videokártyánál is a használtat veszem :D
2019. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megvan a létjogosultsága az elektromos autóknak is, de az a baj hogy ma nem tudnak minden feladatot kiváltani, amit ma belső égésű motoros autókkal hajtunk végre. De tegyük fel, hogy pár éven belül valahogy megoldják ezt az elvi problémát és az árakat is lejjebb viszik. Kitalálnak olcsó áramforrást, megoldják a villamos hálózati infrastruktúra kérdését, stb. Az új vagy pár éves hagyományos autókat nem fogják azonnal a bontóba vinni. Szép lassan fognak kikopni. Lesznek olyanok is akik ennek ellenére is még jó darabig ragaszkodni fognak a hagyományos autókhoz. Tehát az 50 éves tipp, teljesen reálisnak tűnik. És hangsúlyozom, hogy a legoptimálisabb esetben a fenti feltételek mellett.
2019. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikorra kifejlesztik a buszokra is alkalmas akkut.


Tegnap mondta a rádió, hogy felszált az első villanyrepülő hat fővel. Hat percig volt a levegőben. Tehát működik az elv, már csak csiszolni kell.

Szintén tegnap láttam itt a Tordain egy tiszta villany buszt..ha kétszer felmegy a hegyre, akkor már nincs akadály.


A hajókon napelem, és vitorla lesz.


2050 ig biztos megoldják.

2019. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Valószinüleg soha. Ahogy soha nem létezett csak benzines autó, hanem volt dízel, LPG-s is párhuzamosan. Így lesz a jövőben is, csak lehet lesznek alternatív hajtások, például hidrogén.
2019. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2019. dec. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban ahogy a grafén alapú akkumulátorok tömeggyártásba kerülnek a fosszilis személyautóknak befellegzett. Majd ezt követik a nagyobbak és talán még a repülőket is. Olyan 10 évet saccolok erre. Valahogy úgy mint a CRT-LCD megjelenítők közötti váltást elég gyorsan fog végbemenni. Valamint a mai generáció nem szeret már benzinnel vacakolni, ők mindent töltőre akarnak dugni. Ez is segíti majd az átállást.
2019. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!