Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóknak lelke van? Ha...

Az autóknak lelke van? Ha szídom, káromkodom nem indul be, de ha dicsérgetem vagy szépen megkérem, akkor pöcre indul. Elvittem a szerelőhöz, kipróbálás után arra jutott, hogy legyek a kocsival udvarias, más baja nincs :D

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezotéria kategória!
2019. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen. Amikor beülök, akkor: Na, aranyom, induljunk! és pöccre indul..és csak megy...megy...megy.
2019. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
77%
Legközelebb talán próbald a humor rovatot....
2019. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek gépek. A többi meg emberi pszichológia...
2019. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó szerelőt találtál... ez én szerelőm szerint mindig velem a baj és nem az autómmal
2019. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

A mostani autómban egy rózsafüzért, meg egy Jézus képet találtam. :)

De mint a mellékelt ábra mutatta, Jézuska nem segített. :(

2019. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lelkük azért nincs...


Én is szeretem, imádom az öreg mercim... van, hogy megsimogatom amiért annyi jó élményt adott már az elmúlt évek alatt :D


De inkább a hálámat törődéssel adom meg neki.

Szerintem nincs még olyan hülye aki két naponta ellenőrzi olajszintet, vízszintet vagy csak szimplán körülnéz a motortérben.


Van pl. ismerősöm aki szerint azért indult nehezen a benzines autója mert rossz lehet az izzítógyertyája :D


Szóval kb. 3 véglet van.


Van akinek csak közlekedőedény az autója és totál nem ért hozzá.

Van akinek már nem csak közlekedőedény, szereti, törődik is vele azért de annyira nem ért hozzá.

És van aki szereti, imádja, foglalkozik vele és az utolsó csavarig ismeri az autóját.

2019. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tomcatters. ***** válasza:
87%
#7 Hidd el van még oyan hülye rajtad kívül, aki naponta, kétnaponta ellenőrzi az olajszintet... stb stb alkalmanként min egymas utan 3×-4×(már már a nívópálcáról letörölt olaj fog hiányozni ) 🤣🤣🤣🤣(Pedig kip kop nem is eszi )
2019. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 ezt hívják kényszerbetegnek, nem pedig gondos tulajnak.
2019. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy golfom,mindig kedves voltam vele,de mindig cserben hagyott,most van egy bmw-m egy e39 ezzel is udvarias voltam otthagyott,nem volt töltés,erre akkorát belerúgtam,hogy eltört a lökhárító,akkor beindítottam,és volt töltés,azóta se volt semmi baja xd...
2019. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!