Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Peugeot mennyire megbízható...

A Peugeot mennyire megbízható márka?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy zűrös az elektronikájuk. Tapasztalatok ilyen kocsikkal?
2010. júl. 20. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:

évjáratfüggő


a 2 évesnél fiatalabbak már rendben vannak


a korábbiaktól az Úristen óvjon meg

2010. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beatrix17 ***** válasza:
Nekem 2006-2007ig volt egy 307 SW m. 1.5évesen vettem!Az égvilágon semmi baja nem volt!Aztán el is lopták...
2010. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Uhh az durva :S


Egyébként a 307-esek még jók, de a 206, 407... Szörnyűek..

Ismerősöm dolgozott Peugeot gyárban. Mindig szidta, hogy mindent milyen hülye helyre tudnak rakni.. Szerelő barátom is ezt mondta: egy kis meghibásodás miatt le kell bontani a fél motort :D

De Citroennél és Renaultnál jobb

2010. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
peugeot = francia = megbízhatatlan
2010. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A francia autók a néphiedelem szerint megbízhatatlanok,de nem jobban mint pl.egy japó vagy amcsi verda!Az elektronika amire oda kell figyelni(ADAC szerint is),minden más fődarabja nagyon jó és strapabíró!Természetesen ez a kocsi kategóriabesorolásától is függ!

Nekem volt már mindenféle és gyármányú kocsim,Ladával kezdtem 14 évvel ezelőtt,és volt már Mercim,Audim is több féle pl,de azokkal is volt annyi gond mint pl. a Renault 5-tel,vagy a 306-os Peugeottal!Jelenleg is francia verdával tolom,Dacia Logan(5.éve már ,hogy megvettem),és a kötelező szervízen meg karbantartáson felül semmi bajom vele,ráadásul a többi márkához(pl.japán,vagy német),rohadt olcsó minden hozzá!:)

2010. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:37 nél isten se tudta volna jobban és pontosabban megfogalmazni.

Az ütánna következőnek pedig annyit mondanék, hogy volt alattem francia autó, konkrétan citroen, és többet volt rossz mint jó, szerencsére nem az enyém, én azonnal felgyujtottam volna, ha valaki véletlenül nekem ajándékozzák.

És véletlenül a Toyotám 7 éve 100% osan hibátlan, 220000 km el a háta mögött, úgyhogy ekkora baromságot, mint hogy a francia autók ép olyanok mint a japánok, légyszives nemondj, mert megint lefordulok a székről a röhögéstől.

Hogy a válaszra is válaszoljak, NEM megbízható.

2010. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
17.02es te jó arc vagy 11.37 voltam :)
2010. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!