Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Challenger R/T avagy SRT?...

Magyarbarni777 kérdése:

Challenger R/T avagy SRT? Németország vagy olcsóbb Amerikabol?

Figyelt kérdés
Németországban élek tele a piac Dodgeval viszont azon agyalok Amerikabol olcsóbb lenne behozni? Ha ugyan úgy jövök ki de pluszban hozzá teszem hogy egy élménnyel több is Amcsi stb akkor nem kérdés. A 3.6rol le észleltem és a próba után 5.7 a best of viszont szerintetek akkor már srt? Olyat kérdezek akinek van benne tapasztalata.
2019. dec. 14. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésedet nem sikerült értelmeznem. Azt meg nem tudom, hogy gondolod, hogy olcsóbb lenne valamit tengeren túlról behozni, mint ha helyben van neked. Esélytelen, hogy anyagilag jobban jössz ki.
2019. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig akár jobban is kijöhetsz.

6.4-s csak kutat vegyél hozzá, 30 liter alatt nem lesz.

2019. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hiaba olcsobb a vetelar az USAba, a behozatalnal szallitasert, biztositasert es vamert is kell fizetned. Utana pedig az atalakitast is meg kell oldanod (iranyjelzo pl).

Nem ertem milyen elmennyel kapsz tobbet, ha az USAbol hozatod a kocsit? Arra gondolsz mikor vasarlas elott ide utazol es egy kicsit korulnezel a kornyeken?

Inkabb vegyel helyben autot, amit sporolsz rajta penzbol pedig utazz.


"Olyat kérdezek akinek van benne tapasztalata." miben? a kocsiban vagy a kulfoldrol behozatalban?


Udv,

egy 5.7 tulaj

2019. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!