Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti megvennétek ezt az autót...

Ti megvennétek ezt az autót huszonévesen ha tetszene? (az autó nem az enyém és nem hírdetés)

Figyelt kérdés
24 éves egyelőre dolgozó ember vagyok. A szüleimmel élek és megtetszett ez az autó. 730 eurót keresek. Ebből 80 eurót elbenzinezek, 100 eurót haza adok,30 euró telefonszámla. Ennyi a kiadásom havonta, ha nem jön közbe valami (szerviz, családi költségek). Szerintetek belevágjak?
2019. dec. 14. 03:18
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. dec. 14. 03:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyit teszel félre havonta a jövődért? Ez szerintem fontosabb lenne.

Mennyire van szüksége autóra a mindennapokban? Pl mennyi időt nyernél napi szinten, ha autóval járnál dolgozni?

2019. dec. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha a kiadásokat levonva van stabil 500 euród havonta “szórakozásra”, akkor egy 3000 eurós autó simán belefér. Pont félévnyi megtakarításod, teljesen reális az elképzelés, nem szállták el.

Hogy ekkora motorra szükséged van-e azt nyilván csak te tudod, a szlovák adókat nem ismerem, azért a fenntartás költségeit meg egyszer számold végig. De maga az értéke teljesen illik az én filozófiámba: autót maximum félévi fizetésből veszünk, annyi ami biztosan vállalható.


A konkrét járműben egy dolog bizonytalanít el egy kicsit, a füstszínűre alakított fényszórók és sötét oldalindexek. Utálom az ilyen kókányolást, ebből én már le is szűrtem hogy milyen gazdája volt előtted az autónak. A hathavi fizu-limit után a második fontos szabály, hogy hülyéktől nem veszünk autót. Ki tudja mi van még szétfaragva benne. Van elég gyári állapotú Superb, én ezt elengedném. A gyári sárga indexbúra zavarta a tulajt, a mocsok a vezetőülés beige kárpitjában nem. Az ilyen autó és az ilyen eladó felejtős.

2019. dec. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér ez a kocsi 3000 eurót még keresgélj.
2019. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez egy hirdetés.
2019. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért vennél egy rengeteget futott kivénhedt cégautót?
2019. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Asszonynak ilyen kocsija van most költöttünk rá, úgy 200 ezret. 17 év után kilukadt a hütő ilyesmi. Költeni kell rá, akár évi 800-1000 eurót is, közben az autó meg egyre rosszabb lesz.
2019. dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!