Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7-es BMW-t milyen vezetni?

7-es BMW-t milyen vezetni?

Figyelt kérdés

Egy E65-ös BMW-t vezetni ugyanolyan jó, mint egy E60-ast? A tipikus "vezetési élmény", amely egy E60-nál megvan, az megvan egy E65-ösnél is? Gondolom a kényelem az egy 7-esnél legalább akkora, mint az 5-ösnél.

Szerintetek egy E65-ös is lehet sportos, és lehet szeretni vezetni, mint például egy E60-ast?



2019. dec. 14. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan,mint egy e60!Van egy hajós feelingje amit csak ez tud átadni,egyszerűen érzed a súlyt,meg a méretek,de ugyan ez van audinál meg mercinél is!
2019. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hajó, elsőre kerülni kell vele a szűk utcákat.
2019. dec. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, az E65 nagyon hajós, kényelmes, nem nagyon érzed hogy autóban ülsz. Pont ezért imádjuk az ilyen nagy autókat.
2019. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a "vezetési élményt" azt valóban elég idézőjelesen használnám, ugyanis egy e60-as 5-ös BMW-be nem tudom mi az élmény. Azt mondom ha M5-az oké, az muri. De egy 520d nem egy húde földöntúli felejthetetlen élmény. Beülsz, és kényelmesen gurulsz. Gyorsulása se egy brutál valami, hacsak nem valami böszme motorosban ülsz. Ennyi :D. De ezt tudja ezeregymillió másik autó is.


Egyébként igen, a hajós érzés biztosan megvan benne. Mint az összes ilyen nagy dög limuzinban.

Apának van egy A6-os Audija, én nem annyira szeretem vezetni, pedig aztán V6 benzin, úgyhogy még muris is lehet. De tényleg nem érzed az autót magad alatt. Mintha nem is kocsit vezetnél, hanem hajót. Csak hömbölögsz a városban :D.


Nekem egy C-s sedan mercim van, ég és föld a különbség az egyel nagyobb kategóriás Audihoz képest. Sokkal jobban érzed azt az autót, mint a nagyobbakat. Nyilván bele kell ülni ilyenbe is, olyanba is, hogy értse az ember miről beszélek.


Egy E65-ös 7-es BMW soha nem lesz kimondottan sportos. Egyenesen menni talán tud, ha nagy motor van benne. De ne várj tőle Gokart szintű kanyarodást.

És ezt nagyon sokan nem értik meg. Hogy mire vannak ezek a kocsik kitalálva. Kényelmes suhanásra, autópályázásra, akár 250-el is. Erre vannak építve. És mégis mennyien és mennyien háborognak, amikor nincs manuális váltó egy 7-es BMW-be, meg A8-as Audiba, mert hogy az automata a b*ziknak van kitalálva, igazi férfi manuálissal kapcsolgat magának a kanyarokban stb stb... Gyerekek...Ez nem arra van, hogy versenypályán menj, és váltogass vele.


Ha sportautót akarsz, ne 2 tonnás gépeket nézegess.

2019. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vezetés élményét ne ebben a kategóriában keresd. Nekem volt E38, A8, 528i, A6, E Merci...stb.

Utazóautók.

Vezetés élménye (ha BMW) E30 325i, E36 328i, és E46 330i (ha nem a csillagászati árú M-ekről beszélünk).

E65 egy böhöm nagy dög, nem érzed a sebességet, nincs kuplungolás, nincs orditó motorhang, nincs olajszag :)

2019. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!