Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 407 fűtéssel probléma...

Ezosgk kérdése:

Peugeot 407 fűtéssel probléma valaki? fűtő ventilátor.

Figyelt kérdés

2 hete kezdte. a fűtés ventillátor csak 2,5 fokozaton ment majd most már el sem indul.Írták az előtétellenállást meg a ventillátor relét de a szervíz szerint az enyémben egyik sincs. Most ott tartok hogy levettem a műszerfalat nem e valami szétrágta a vezetéket. Van egy csere motor és egy csere klímavezérlő de egyik se javította a problémát sőt 100%-ig ugyan az a tünet. Írták a szénkefét de a szervíz szerint ebben nincs szénkefe.Szóval most ott tart a dolog hogy ha sok állás után felkapcsolom akkor kb 2 másodpercig megy majd leáll és ujraindul és minden elindulás után rövidül az üzemidő. A gázpedál melletti kis fehér csatlakozót ellenőriztem annak semmi baja. mindenki tehetetlen pedig csak egy ventillátorról van szó, zsigereimben érzem hogy valami kis baj van e nemtudok rájönni hogy mi és csak lesem a kocsit 1 hete. Szervíz is tehetetlen, ilyennel még nem találkoztak. azonban mikor felrakkam a face-re akkor már 4-en jelezték hogy kőbevésik a nevem ha rájövök mert nekik is ez a bajuk de senki nemtudja mi lehet. esetleg valakinek ötlet? ja és állítólag ugye az enyémben nincs ellenállás de az autósboltban lehet hozá kapni, ha ti már találkoztatok vele leírnátok hogy hol találom. Nagyon hálás lennék, ha összefutunk egyszer akkor vendégem vagy egy sörre vagy amit iszol. [link]

csináltam róla videót hogy mi a jelenség. Előre is hálám üldözni fog ha segítesz és hasznos tanácsot adsz. ha megoldódik akkor felrakom a választ hátha ezzel segíthetek másoknak is.



2019. dec. 15. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A fűtőmotor közvetlen közelében szokott lenni az előtétellenállás (vagy elektronikus fordulatszám szabályozó), az lesz rossz.
2019. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem próbáltam hogy direkt adsz neki áramot hogy akkor mit csinál.

Mert azzal kitudnád szűrni hogy a motor a rossz vagy a kapcsolója e.

De egy jó elektroműszerész biztos kitudná mérni hogy hola hiba.

2019. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* nem próbáltad
2019. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!