Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2000 évjárat körüli BMV és...

A 2000 évjárat körüli BMV és Audi mennyire pénz nyelő?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami jobb benyomást keltő kocsit venni , de nem azért szeretnék dolgozni (,, élni") hogy lehessen egy szép autóm.
2019. dec. 16. 06:09
 1/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
51%

Ezek a mai naptól nem "jobb benyomást keltők"...

Sajnos elkestel...

Nekem a Volvo V70 kelt jó benyomást...

2019. dec. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első válaszoló véleményét.

A bmw és auti mára már more autók lettek...

2019. dec. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek már nem keltenek jó benyomást, öregek, idejétmúltak. A pénztemető meg azon fog múlni, hogy milyen az állapota és az előélete.

De ilyen kis pénzből inkább néznék egy VW-t, Skoda-t

2019. dec. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

BMV, mint Busz, Metro, Villamos?


Oreg, a nevet nem tudod leirni, es 20 eves autorol kepzeled azt, hogy 'jobb megjelenesu' es attol majd leszel valaki?

2019. dec. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LeniDavisJr ***** válasza:
100%
Így van! Amellett, hogy more autók, ráadásul iszonyat pénztemető mind a kettő. Van egy 2001-es E39-em. 4 éves korában hoztam németből. Most meg itt áll a garázsban. Ki van vonva forgalomból, eladni sem tudom. Kutyának se kell. Az alkatrész árai az évek során 20 forinttal sem ment lejjebb. Egy olajcsere még mindig bőven 60 ropi vagy még több, ha mást is kell cserélni a kötelezőkön kívül. A világ pénzét ráköltöttem már az évek alatt. Most van egy 5 éves Toyota RAV4-em. Kiváló autó, megfizethető alkatrészekkel. Büdös életben nem vennék mégegyszer BMW-t.
2019. dec. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyire gyerekes felfogással rendelkezel...

20.éves szarhalmazzal inkább kiröhögnek.

Ahogy kasu már irta az elöbb,úgy dobálják utánad ezeket a romokat de a gatyókád rá fog menni.

Attól leszel valaki?

2019. dec. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont így járt nálunk is több kollégám , meg a sógor is. Hú hát BMW-t vettek, aztán meg szép sorban megszabadultak tőle.
2019. dec. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!