Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem világít a műszerfalon a...

Nem világít a műszerfalon a tompított világításnak a jele a kis zöld de miért?

Figyelt kérdés

ma mentem haza fele és elaludt. azt hittem ki ment az izzó meg álltam, meg néztem és világít normálisan. nem rég mentem vele sötétben és nem volt semmi baj a lámpával kivülről. a távolságit ha fel adom rá akkor a kéket látom de azzal sincs baj. a zöldet miért nem jelzi a műszerfal? eddig jelezte mindig. izzók rendben mindenhol, féklámpa is.

renault megane classic 1.4 1997-es.



2019. dec. 16. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vissza jelző égő is tönkre mehet.
2019. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld. akkor lehet az van. úgy is fogom vinni szervízbe átvizsgálásra, itt az ideje januárba. a világítással ahogy írtam semmi baj nincs.
2019. dec. 16. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan! A visszajelző égett ki, nem kell aggódni! Nekünk anno a 97'-es F Astrában égett ki az index visszajelzője, viszont az index tökéletesen működött! :)
2019. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Nahát ki a fene jönne rá segítség nélkül,hogy amey izzó nem világít

az valoszinüleg kiégett

2019. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
második: köszönöm ment a zöld, meg nyugodtam, utolsónak meg üzenem hogy első kocsi és nem tudtam hogy van ilyen is, nyugodj meg rá jöttem hogy ha nem világít valószinűleg kiégett egy kis meg erősítést vártam amit meg is kaptam.
2019. dec. 16. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tompított világítást egyáltalán nem jelzi, csak a helyzetjelző visszajelzője világít. Úgy van bekötve, hogy off állásban is világít a tompított, akkor semmi visszajelző nincs, helyzetjelző és tompított állásban pedig a két kis zöld egymás mellett.
2020. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!