Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane R. S. vagy...

Renault megane R. S. vagy Hyundai i30n?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam rajta hogy lehet veszek egy kicsit vadabb,de teljes értékű kocsit,renaultból van tapasztalatom, hiszen most is egy 1.8tce-t hajtok csak nem a 300lóerőset:( Hyundaial viszont teljesen 0 a tapasztalat!

2019. dec. 16. 19:19
 1/2 Barnabas333 ***** válasza:
Teljesen jó a Hyundai, bár én végül helyette Kia ceedet vettem, de csak a pénztárcám miatt, kicsit olcsóbb volt.
2019. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon vidámak autók ezek a hot hatchek, de cserébe lényegesen többe kerül a fenntartásuk a mezei verziójú társaiknál. Éppen ezért csak akkor ajánlom a megvételüket, ha van autóra mondjuk kétszer annyi pénzed havonta, mint amennyit a jelenlegi autóra költesz.


A kettő közül én a Hyundait venném magamnak. Valamiért szimpatikusabb. Ártatlanul néz ki a babakék színben, de ha odalépsz, letépi a fejed, gázelvételnél meg durrog a kipufogóba. Olyan ralisabbnak hat szerintem a Meganenál. Ha viszont nem csak ez a kettő játszana, akkor azt hiszem, beérném a Megane GT-vel. 205 lóerővel a közutakra bőven elég, versenypályán szintén jót lehet vele menni, eléggé családbarát, és a fenntartása is barátibb.

2019. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!