Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt e már valaki élményvezeté...

Volt e már valaki élményvezetésen?

Figyelt kérdés
Ajándéknak gondoltam. Esetleg vett már részt rajta valaki? Milyen volt? Megéri az árát? Illetve inkább forgalomba vezetés vagy pályán?

2019. dec. 17. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Valaki egészen biztosan volt már a világtörténelemben. :)

Általában zárt pályán történik az ilyesmi. Az hogy egy erős autóval állsz a dugóban a Hungárián, nem igazán nagy élmény.

2019. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Voltam, sőt minden nap élményvezetésben van részem. Nekem ugyanis minden vezetés élmény. :D
2019. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. 20 ezer Ft-ért egy kis homokos pályán mentem 3 kört egy izomautóval. Igazából érdekes volt egy ilyen autót kipróbálni, de nem érte meg, mert nem lehetett ott kihasználni az erejét, benne volt a szerződésben, hogyha csak lemész a pályáról, már azért ilyen tizenakárhány ezres összegeket számítanak fel.
2019. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
100%

rendes teszt vezetésen nem inkább csak gyorsuláson.

egyik tuning rendezvényen mezőkövesden a reptéren kipróbáltam a tesla model s p90d modelt.

elsőre megmutatta a sofőr hogy mi hogy van benne meg mire lehet számítani ha gázra lépünk majd 3-at gyorsulhattam vele.

számomra megérte mert 6000ft-ért szerintem semmi másba nem ülhetsz be ami közel 40millióba kerül 762lóerőt és 930Nm és 3,3s alatt futja a 0-100at.

teljes tesztvezetésen viszont szerintem nem éri meg a tesla az árát. akkor már inkább elviszek pár körre egy lambot vagy ferrarit.

2019. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Voltam párszor. Jó élmény, de gyorsan vége van. És ehhez képest sokba kerül. Ha viszont valakinek az az álma, hogy egy Ferrarit vezethessen, akkor megéri. Mert valóraválhat egy álma, és nem kell a nyakára vennie egy ilyen járgány fenntartási költségeit.


Ha választhatsz, akkor versenypályán érdemesebb élményvezetést venni.

2019. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem rossz de amennyibe kerül....


Akkor inkább már egy élménylövészet.

2019. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki annyira nagyon szeret vezetni annak biztos nem éri meg, szerintem legalábbis. Mert akár 3 kör akár 15-20 perc az nagyon kevés. Még egyébként is nem hogy akkor amikor valami olyat csinálsz amit nagyon élvezel és gyorsan repül az idő. Nézem élményrepüléseknél is ahol te vezetheted a repülőgépet mindenféle engedély nélkül 2 segédpilótával és 15 perc. Az mennyi lehet szerinted amikor valami olyat csinálsz amit még soha, teljesen ismeretlen és új neked és nagyon élvezed? Kb annyi hogy felszálltok, felrepültök eléritek azt a magasságot és már szálltok is le.

Szóval nem igazán éri meg. Akkor már inkább bérelj ki egy drágább autót egy napra aztán azzal arra mész amerre akarsz mintsem hogy 3 körre kigyorsulhass vele.

Ez az élményvezetés annak jó talán, aki még soha nem ült autóban, vagy csak nézegeti őket vagy csak bevásárolni jár vele meg munkába. Annak pont elég sőt még talán sok is lesz a 3 kör. Aki meg beleül és már otthon érzi magát és nyomná neki és szeretne ráérezni és kitapasztalni, mire ezt végiggondolja már mehet is haza.

2020. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!