Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leáll menet közben az autó,...

Leáll menet közben az autó, mitől lehet?

Figyelt kérdés
19 éves 1.8-as benzines zafiránk van. Mitől lehet, hogy néha fogja magát és menet közben egyszerűen csak leáll. Várunk 20-30percet és csak akkor tudjuk újra beindítani. Szerelőnél már több kört is futott. Főtengely jeladó lett cserélve. Gépre tették és nem mutatott semmit. Szerelő szerint, amikor a hiba fennáll,akkor tudná bemérni. De kiszámíthatatlan mikor áll le. Június-augusztus-szeptemberben már 2x-november-december.
2019. dec. 17. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amikor szóbeliztem érettségin ( lényegtelen infó ) egyik osztálytársam Apukája benn volt, drukkolt a lányának a folyosón... pont egymás mellett parkoltunk és gondoltam mielőtt behívnak levágni, megkérdezem , hogy s miképp van megelégedve a 1.8 A Zafirával, mesélte pont ugyan ezt mint Te , az én villamossági szerelőmmel össze is vesztek mert nem tudta mi a hiba pedig 2 hétig ott volt a kocsi... azt vették észre, hogy amikor kanyarodnak vagy lassabban haladnak akkor áll le, és tényleg 20-30 perc mire újra tudják indítani, majd hónapokig semmi.. van amikor két nap és ismét.

Pont behívtak vágni ( így hívom a felelést ) és mit ha arra emlékeznék, hogy fedélzeti computer cseréltettek volna, vagy kilátásban volt...


És népítéleten is olvastam pont ezt.

2019. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még nem hallgatóztunk, de legközelebb megnézzük.

Vitara szóba se jöhet. Pl azért se, mert nem véletlen van 7 személyes. ;)

Tervben van nagycsaládos támogatott 7 személyes, de ezt is megtartanánk, ha meggyógyulna.

Tény, hogy nagyobb sebességnél sose volt még ilyen. Vagy kanyarodás előtt, vagy utána. Tegnap hirtelen fékezni kellett,(mert egy idiótának késő jutott eszébe, hogy kanyarodni akar) és akkor állt le.

Szerelőhöz újra bejelentkezünk. Kíváncsian várom, ő merre indul tovább.

2019. dec. 18. 05:50
 13/14 A kérdező kommentje:
Újra leállt. Nem ketyeg. Január elejére kaptunk időpontot a szerelőtől. Most a benzinpumpával próbálkozik.
2019. dec. 29. 14:16
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na most egy ideje az van, hogy benzinkutat váltottunk és nem áll le. Amióta máshol tankolunk, azóta 1x állt le még az elején. Azóta kb 1000km-et tettünk bele és megy. Sőt, már a motorhibakódot jelző lámpa is kialudt. (Mondjuk az már régebb ideje világítottés, úgy gondoltuk a katalizátor miatt)

Lehet összefüggés?

2020. máj. 24. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!