Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az idős emberek miért 7000-es...

Az idős emberek miért 7000-es fordulattal parkolnak és indulnak el egyesben?

Figyelt kérdés
Persze nem mind, de állandóan ezt figyelem..kupplung benyomva, motor meg visít

2019. dec. 18. 15:42
1 2
 1/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
38%
Én is így szoktam, mi a bajod ezzel?
2019. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Biztos jót tesz a kocsinak, nem értem mi értelme van. Gázadás nélkül alapjáraton is el lehet indulni legtöbbször. Ők meg még csak nem is lőnek ki mint a rakéta
2019. dec. 18. 15:46
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
El akarja rúgatni csak nem sikerül neki
2019. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Tényleg: Téged zavar?? Családodat kérdezd, gondolom van ...
2019. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 dirtboy ***** válasza:
58%
Nem érzik már úgy mennyire is nyomják le a pedált valószínüleg, hallásuk sem az igazi, az autó mozgása sem árulja el ugye hiszen kuolungbe van nyomva. Az öregeknél ez nem gáz, a fiataloknál szégyen inkább ha saját autójukba nem tudnak megfelelő fordulatszámot elérni.
2019. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha kiír valaki egy kérdést, nem azért van, mert zavarja valami. Ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor azért az 5 pontért ne érezd kötelezőnek, úgyis lepontozom az értetlenkedőket. Mindenki másnak köszönöm
2019. dec. 18. 15:55
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Ismerősnek is modern koribb autója van, de erről nem tud leszokni, mert annak idején a Waresz, a Lada másként működött, és ez így rögzült benne.
2019. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
97%
Én is arra tudok gondolni, hogy már nem tudnak úgy mozogni, nem érzik annyira a pedálokat. Nyilván a fékezést érzik.
2019. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

oszt mi van abban?

Tiltásig kell pörgetni az erzesswiftet

2019. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert már nem érzékelik úgy ahogyan kellene, azért ilyen idős korban az érzékszervek már nem olyanok hallásra ezt hallják és már nem tudnak laza finom mozdulatokkal kezelni gázpedált sem. Én azoknál vettem ezt észre akiknek régen sem volt túl sok vezetési tapasztalatuk, tehát autót csak maximum hétvégékre vették elő kirándulás céljából és ennyi. Aki a wc-re is autóval járt egész életében az nyilván nem csinálja ezt. Személy szerint én ezt a módszert azoknál láttam nem csak időseknél hanem fiataloknál is akik nem vezetnek napi szinten csak hébahóba egyszer és nincs még elég tapasztalatuk.
2019. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!