Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 ev mulva ki fogja szerelni...

10 ev mulva ki fogja szerelni a mai autokat? A mai autok olyannyira silany minoseguek es tele vannak felesleges extrakkal

Figyelt kérdés
Tehat nemreg olvastam,hogy egy q8as audiban ha felismeri az auto a kozl. tablat(ami sebessegkorlatozo tabla) akkor ha tullepjuk a sebesseget beremegteti a gazpedalt. Szerintem felelmetesen sok felesleges dolgot,extrat tesznek az autokba manapsag.

2019. dec. 19. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván ugyan ez lenne a véleményed, ha lenne pénzed pl egy q8ra...
2019. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nyilvan ez a lenyeg,h van-e penzem valamire vagy nem
2019. dec. 19. 20:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A 30 éves astraban még szervo sincs, nem kötelező q8at venned ha tartasz a plusz költségektől, bár aki megveszi annak a szereltetés se fog gondot jelenteni
2019. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg roppant találós ez a gázpedál remegtetés,ugyanis egy ilyen autóban nem veszed észre ha 160-170nel mész!
2019. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mar bocs,de irrelevans a hozzaszolasod. Ahelyett,hogy a kerdesre valaszolnal elkezdesz az anyagi helyzetemrol beszelni.
2019. dec. 19. 21:03
 6/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Lesz rá szerelő...

Autó extrák mindet javító mestere...

2019. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 veterán vas ***** válasza:
81%

Először azt kérdezed, hogy ki fog 10 év múlva autót szerelni.

Gondolom az akkor aktív autószerelők.

Aztán írod, hogy milyen silányak a mai autók.

Akkor bizonyára azért kell majd szerelni ezeket.

Később megállapítod, hogy milyen fölösleges extrákat szerelnek be.

Ki mondta, hogy ezek el fognak romlani?



Egyáltalán mit is akarsz kérdezni? ;)

2019. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted túl sok felesleges dolgot tesznek az autókba. Azok szerint meg nem, akik ezekért a "dolgokért" pénzt adnak.

Ha meg azt gondolod, a mai autók silány minőségűek, közlekedj egy kicsit egy Dacia 1310-essel, és utána ülj át egy Loganba (csak hogy márkán belül maradjunk).

Nem tudom hány éves vagy és milyen autód van, de írd már meg légyszives, milyen alkatrészek vannak nálad bekészítve a csomagtartóba?


Én emlékszem amikor gyerek voltam (és a még nem "silány minőségű" autókkal jártunk) mindig kellett legyen a csomagtartóban gyújtótrafó, a garázsban a polcon termosztát, a Wartburggal utas nélkül nem lehetett elindulni mert ha éppen nem volt kedve bevenni a rükvercet, ki tolja hátra, és az első szériás (tehát még "jó" motoros Zsigulink kétszer kért motorgenerált az alatt a pár év alatt, amíg nálunk volt).

És hogy ne csak a keleti autókat szidjam, volt egy régi Nissanunk, amiben autópályán szeretett leugrani a helyéről a gázbowden - motor felüvölt, gyorsan üresbe, leállósáv, motorháztető felpattint, bowden vissza, robogás tovább.

Valahogy nem hiányoznak ezek a dolgok a mai "silány minőségű" autóimnál, lehet bennem van a hiba.

2019. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Senki. meg se érik a 10 évet kb.

De már autószerelő most sincsen, lassan csak modulcserélő "szakember" van.


De szerencsére lehet venni olyan autókat, amiket még tartósságra csináltak, ezelőtt 20-30 éve. :)

2019. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Én rettegek attól az időtől amikor már csak az újabb, modern autókat lehet venni használtan is....

Nem lehet már a sarki zugszerelohoz járni....

2019. dec. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!