Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom kikapcsolni teljese...

Hogy tudom kikapcsolni teljesen az elektronikát?

Figyelt kérdés
Amikor az ASR OFF gombbal kikapcsolom, akkor hagyja kipörögni a kerekeket, majd 40 km/hnál visszakapcsol. Ez eddig rendben is van. Viszont ha ki van kapcsolva és odalgyorsulást érzékel az autó, akkor mindentől függetlenül belefékez és irányba állítja. Hóban így nem lehet vele kézifékkel szórakozni.. :D Valami tanács?

2019. dec. 19. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Le ne ird milyen kocsi te szerencsetlen
2019. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hóban ha elindítod egy irányba akkor az menni is fog, Nincs tapadás, nem tudja megállítani.
2019. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Ignore

#2 Az ABS blokkolja a kereket és egyenesbe állítja.

2019. dec. 19. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Teslaval robotüzemmódban akarsz kézifékezni?! Amúgy egy akkora baromságot írtál az abs-ről, hogy csoda nem fagyott le az oldal...
2019. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Te kértél tanácsot, hát az tanács volt, hogy nehogy elkapjanak a szüleid. :D
2019. dec. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kiszeded a megfelelő biztosítékot. Persze lehet, hogy így sem fogod tudni teljesen kikapcsolni, típusfüggő.

De az új autókat egyre inkább úgy csinálják, hogy ne tudjál vele hülyéskedni.

2019. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre valaki értelmes...én is erre gondoltam, ABS biztosítékkal próbáltam már, de azzal nem jutottam sehová. Mindenesetre köszönöm a választ :D
2019. dec. 20. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!