Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki ignis-nek milyen a...

Suzuki ignis-nek milyen a töréstesztje? Illetve ha nehezen jár a váltó, az mire utalhat? Friss olaj van benne

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Arra vetted hogy nekimenj valaminek?

A "nehezen jár a váltó" sokmindent takarhat. Pontosítani kéne, hogy mit értesz ez alatt.

2019. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyiknek? A mostani biztos jó, mert ma már egy új modellnél szinte alap, hogy tudnia kell az ötcsillagos NCAP tesztet.


Gondolom a régi, ha nehezen jár a váltó, akkor szorulhatnak a váltóbovdenek. Egy fecskendővel, egy hosszú és vastag tűvel, és némi motorolajjal megoldottam. Lentről folyamatosan és nagyon lassan adagolva nyomtam neki az olajat, miközben valaki bentr mozgatta a váltókart (a váltóról le lettek akasztva a bovdenek). Lehet (biztos) hogy a 80%-a visszafolyt, kijött a gumi mellett, de a maradék 20% elég volt rá, hogy ne szoruljon. Azóta két ujjal is lehet mozgatni, nem nagyon kellett megismételni a kezelést.

2019. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nehezebben kapcsolható a fokozat


én a régi ignisre gondolok, a 2. generációsra. 2004-es évjárat

2019. dec. 20. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A haverokkal az emberünktől hazafelé tele cuccal mi karamboloztunk úgy, hogy a kocsi a hossztengelyén megfordult. Természetesen tk. lett de mi épségben kiszálltunk. De lehet, hogy az anyalok vigyáztak ránk.
2019. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mickbro ***** válasza:
Nekem is Ignisem van, 2005. Nekem is nehezen veszi a 3-at. Ez ilyen.
2020. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!