Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » EGR szelep hibával az ünnepekb...

EGR szelep hibával az ünnepekben merjem használni az autóm? Anyu, hogy néha picit remeg az autó és a narancs színű motorhiba lámpa felvillan.

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 09:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Anyu=annyi
2019. dec. 21. 09:42
 2/10 anonim válasza:
Bátraké a szerencse.
2019. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tönkre b..zod a motort vele, pedig csak ki kellene takarítani, ami nem nagy munka.
2019. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen autó?

Lehet a youtube-n van is róla videó hogy hogyan kell kivenni és kitakaritani.

2019. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Céges autót 2 éve úgy használom. Hiába mondom a főnöknek, hogy nem a váltó jel a check engie hanem a motor és ki kell mérve általam, leszárja, szóval felvillan, gyenébb lesz a kocsi, majd elalszik a lámpa ismét jó és mehetek 100-nál gyorsabban.. mert akkor 100-nál tilt le ha világít..
2019. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem teszi tönkre a motort. Az EGR szelep egy felesleges sallang a motoron.
2019. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltak. Az a duhito, hogy a szerelőknek már egy vagyont kifizettem... A semmire, mert a hiba ugyanúgy fennáll... De az hogy lehet, hogy csak LPG bél csinálja?

Benzinnél meg nem...

2019. dec. 21. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
6os te is az vagy csak a világnak...
2019. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy EGR szelep takarítás nem lehet egy vagyon, még ha újat veszel az se egy vagyon.

Megtudod a keresőbe nézni mennyibe kerül egy új.

2019. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én voltam szerelőnél, januárra tudták màr csak vállalni de azt mondta mehetek nyugodtan vele. Ezt màs is megerősítette. Azért remélem nem rohadok le vele. Xd

De én nem érzek semmit a kocsin, csak azt hogy felvillant.

2019. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!