Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e34 benzines kocsiknak...

Bmw e34 benzines kocsiknak mennyi a fenntartása?

Figyelt kérdés

melyik motornak mennyi a fenntartása?


üzembentartásra, kopó alkatrészárakra gondolok, mit milyen sűrűn kell cserélni, mondjuk évi 10 000 km futás alatt


2019. dec. 23. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Infantilis kérdés.

A te kis zsebpénzedből örülj hogyha havibérletre futja!

2019. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a havi 150 rugó megvan!
2019. dec. 23. 16:21
 3/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Havi átlag kb 30e ft
2019. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyent fogsz ki!


Használt autóra mindig kell költeni!


Jótanács, hogy ne a kínálat aljáról vegyél, mert amit 7 - 800 ezer Ft alatt adnak el az egy hulladék szó szerint!


Olaj + szűrők cseréje az olyan 50 - 70 ezer Ft....


A tankolást meg mi nem tudhatjuk hogy mennyit fogsz vele menni...

2019. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első kocsim egy 518i volt 2017-ben.Egyszerűen semmit nem kellett cserélni egy kinyírhatatlan kocsi,viszont úgy rohadt,mint egy körte.Körbe mindenhol,amikor megvettem még csak a sárvédőíven volt egy kicsi,egy tél alatt úgy elharapózott ez a dolog,hogy küszöböket kellett volna cserélni,padlólemezt foltozni,ajtók közül három volt menthető egy kuka,és szinte végtelen volt a lista,akkor fényezéssel együtt baráti áron olyan 300-350 ezret kellett volna rákölteni,és annyiért vettem szóval gazdasági totálkár,ha azt nézzük...A másfél év alatt amit nálunk volt azalatt rengeteget mentünk vele,faterom kocsija is összetört és ezzel járt hét hónapig amíg nem lett meg az új,semmi baja nem volt csak tankolni kellett meg olajat cserélni közel harminc ezer kilométer alatt...Szóval én azt mondom,ha van egy jó lakatos ismerősöd és találsz még nagyjából egybelévő darabot reális áron(én ezt olyan 300-500 ezer közé realizálom)akkor simán egy vállalható kocsi!
2019. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen...


Nem tudom hogy mennyi a kereted, de ha magára az autó vétel árára van max 4 - 500 ezer forintod akkor inkább felejtsd el a vételt!

2019. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!