Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veletek előfordult hogy a...

Veletek előfordult hogy a rendőr szabályszegés miatt megállított, de végül figyelmeztetéssel (büntetés nélkül) megúsztátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt?
2019. dec. 23. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Az történt hogy a rendőr szabályszegés miatt megállított, de végül figyelmeztetéssel megúsztam.
2019. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Letrafiztak háromlábúval motorral, 58al, félreállítottak, kaptam egy fejmosást és utamra engedtek.
2019. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Szerencsére a 6 év alatt eddig nem volt dolgom a hatóságokkal, néhány rutinellenőrzést leszámítva.
2019. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
33%
Nem
2019. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Motorral ugrattam le a járdáról, át az úton, piroson, stb. Rendőr szirénázva jött utánam, de ahogy megállt, hátulról belement egy barom, olyasmi mint én. Kipattant, mondta, hogy húzzak a francba, bár nagyon megbüntetett volna. De most inább a másikkal foglalkozik.
2019. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lejárt műszakis autómmal vontattam egy műszaki és papírok és rendszám nélküli donornak vett autót, amiben haverok ült a volánnál, akinek nem volt jogsija. Nem mentünk messzire, egyik kerületből a másikba, de megállított egy rendőr. Még mielőtt bármit kérdezett volna, köszöntünk egymásnak, mondom neki rögtön, hogy mi a szitu. Az én jogsim elkérte, megnézte, szerencsére addig nem jutottunk el, hogy haveromét kérte volna, ami ugye nem is volt, mondta, hogy menjünk, de többet ilyet ne, és a garázsomíg jött mögöttünk villogva, nagyon rendes volt tőle.
2019. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!