Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet az országban legkönn...

Hol lehet az országban legkönnyebben letenni a forgalmi vizsgát mostanában?

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

micsoda kérdés ez, ?

mért, odautazol akár alkalmanként 200 km-t is, vagy mi?


Amúgy itt Bács-kiskun megyében viszonylag elég könnyű, ellenben Csongrád megye rémálom sokak számára

2019. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Valami kisvárosban, ahol van pár lámpás kereszteződés.


Persze, így mindent magadnak kell majd megtanulnod.

2019. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kaposváron.
2019. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 30 ezres városban vizsgáztam, ahol 1 db. lámpás kereszteződés van, ennek ellenére viszonylag jól megy a vezetés Győrben, Pesten, Bécsben, bár vannak olyan helyzetek, amikor fingom sincs, hogy most éppen mit kéne csinálni, például a 3 sávos körforgalom, vagy az összevissza felfestett vonalak. Szerintem kisvárosban érdemes tanulni, hogy legalább meglegyen a forgalmi, utána kezdesz el úgyis megtanulni vezetni. Mondjuk ha nagyvárosban tanulsz, akkor meg több tapasztalatod lesz, mire megkapod a jogsit. De a legkézenfekvőbb, hogy a lakóhelyeden vezess, utána is ott fogsz közlekedni a legtöbbet.
2019. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Mért különben utazgatni fogsz? Vagy mért édekes ez? Hiába könnyebb valakinek az ország túlsó felében, nulla helyismerettel legalább ugyan olyan hátrányban leszel az adott városban.
2019. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem Szekszárdon sétagalopp volt, és jól meg is tanultam vezetni.
2019. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ózd, Farkaslyuk ott nagyon könnyű levizsgázni.
2019. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csongrád megye tényleg elég mumus. Én is ott lakom, és most tanulok vezetni. Ebben a városban kb. minden nagyobb kereszteződésnél körforgalom van, a fél város feltúrva. Élmény vezetni.

Nembeszélve azokról a biciklisekről, akik direkt az estét várják, hogy kivilágítatlanul, korom sötétben, szegény tanuló vezetőt bosszantsák :D

2019. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8: Csak nem Hódmező? :)
2019. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"kb. minden nagyobb kereszteződésnél körforgalom van, a fél város feltúrva."


És ez mért baj? Ha meglesz a jogosítványod, akkor is ilyenekkel fogsz találkozni. Vagy amíg föl van túrva az út, addig leteszed az autód és inkább buszozol? Útvonaltervezővel pedig megtervezed hogy csak arra menj, ahol nincs körforgalom? Semmi jó nem sülne ki abból, ha mindenki egy kihalt, forgalom nélküli, nyíl egyenes aszfaltcsíkon végighajtva vizsgázna.

2019. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!