Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Német prémium trió rangsor?

Német prémium trió rangsor?

Figyelt kérdés

Személyes véleményetek alapján, Mercedes vs audi vs bmw? Mi a sorrend? Tapasztalatok? Porsche-t direkt nem írom ide, azért az egy másik liga már..


Nálam: merci - audi - bmw



2019. dec. 25. 14:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Nálam: Mercedes, BMW, Audi ez az ÉN szubjektív véleményem. Ezzel nem azt mondom, hogy a BMW, Audi szar.
2019. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
Ez vallási vita lesz. Nincs ilyen egyértelmű rangsor. Nagyjából egy szinten vannak, más-más erősségekkel és márkaarculattal. De nem jobbak vagy rosszabbak egymásnál, csak bizonyos részletekben mások. Én pl. BMW-hívő vagyok, de még így sem állítom hogy jobb lenne a másik kettőnél. Azonos kategória, és nekem ez tetszik jobban, másnak valamiért a másik, ennyi.
2019. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
IFA - Trabant - Wartburg
2019. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Tökre bírom hogy csak olyan válaszol,aki suzukin meg opelastrán kívül nem ülhetett más autóba...🤣
2019. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%
#2 vagyok, halkan jelezném hogy jelenleg kettő BMW áll a garázsban. Csak korrekt akartam lenni, és nem mondtam azt hogy ez a tuti, és minden más szar.
2019. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a német prémiumok közé tartozik a volkswagen is,semmivel nem rosszabb,mint az említett három,csak nem gyárt felső közép,és nagykategóriás autót,viszont van óriás suv-juk,ami,ha jól tudom a porsche cayennel egy padlólemezre épül na mindegy...

Szerintem a sorrend:

Audi->Bmw->Mercedes

Hogy miért?A bmw sportos kocsikat gyárt a mercedes kényelmest,az audi a kettő ötvözete,nekem a bmw azért második,mert sok bmw-m volt és elégedett voltam velük,a mercedesek viszont gyakrabban meghibásodtak,volt egy w220-am w212-m,meg w210-m mindegyik rozsdált,a w212 konkrétan öt évesen elkezdett rozsdálni,azért a bmw-t lehet fikázni,de nekem volt e60-am 500 ezer kilométerrel és még vígan elmászkáltam vele bárhova,nem füstölt,nem rozsdált,szerettem...

2019. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

Soha nem vezettem egyiket se, szoval csak kilso belso alapjqn valaszolok


Kulsore: mercedes, bmw, audi

Belsore: audi, bmw, mercedes

2019. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Na így kell flame wart kelteni.
2019. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%
Ez a három mitől prémium? Max annak az, aki benyelte a több évtizedes marketinget. :D
2019. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Egy S osztály azért már nehogy már ne legyen prémium :D
2019. dec. 25. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!