Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Küszöb belső alváz felőli...

Küszöb belső alváz felőli oldalát hogyan tudom sűrűbben takarítani?

Figyelt kérdés

Van már egy ujjbegynyi rozsdafoltom a küszöbön, január végén mindenképp javításra kerül.

Na de a küszöbspoiler alatt biztosan megáll a sár, nem kertesházban lakom ahol alátudok feküdni slaggal de mégis jó lenne ebbe a szutyok sózott időbe valahogyan mosni úgy hetente.

Tippek, ötletek a megoldására?



2019. dec. 26. 16:51
 1/2 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Önkiszolgáló moso, magasnyomású és az ellenkező oldalról nagyon alá nyulva? Jobb oldalról a bal küszöböt..
2019. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hulyeség, köszi a választ. Azért is korlátozottak a megoldások mert egy gyárilag se magas Honda Civicről van szó, 2008as autó, de a küszöbspoiler rengeteg dolgot takar szerintem. Az a lakatos januárba se ott fog megállni szerintem a takaró alatt amit látni már felette pötty. De most tél közbe legalább megpróbálnám óvni valahogy.
2019. dec. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!