Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mien motort ajánlatok?

Mien motort ajánlatok?

Figyelt kérdés
50ccm , Nem robogó hanem valami supermoto vagy gyorsasági. Szeretem a jó hangú motorokat én ezet néztem supermotoból: Yamaha DT50 gyorsaságiból nemtudom mit ajánlotok az aprilia rs50 és a honda nsr 50 en kivül. Válaszokat elöre is köszönöm.
2010. júl. 20. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mégis mi rosszat hallottál a DT-ről? Nem az 50es minarelli blokkosra gondolok. Bármelyik motor lehet sz*r, ha nem vigyáznak rá. Én azt javaslom neked, ha most kezdesz motorozni, vegyél egy simsont (nem egy széttuningoltat, hanem egy gyári állapotút), aztán meglátod, hogy akarsz-e motorozni komolyabban, és csinálsz 125ös jogsit, meg vehetsz nagyobbat. Én így csináltam.
2010. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezzel a DT-vel: [link]


SOHA semmilyen gond nincs

2010. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ez úgy is néz ki!! Nagyon szép :P
2010. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Aprilia RS50 :) nekem is az van és bevállt nem kellett költeni rá (sokat) jah és ha érdekel eladó
2010. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szeretem a jó hangú motorokat????50ccm?????????NNNNYYYÍÍÍÍÍHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!Bocs de ez marhajó!
2010. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!