Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok/nők! (Tudom ez inkább...

Lányok/nők! (Tudom ez inkább olyan férfi téma) Nektek vannak kedvenc autó típusaitok? Ha a pénz nem számítana (használtan akár 20 millió is lehetne a felső határ) milyen autókra vágynátok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 19:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Inkább gyerek téma "ha a pénz nem számítana", illetve ha neked tetszik egy konktét típus, miért foglalkoztat, hogy másnak mi a véleménye róla.

Mások véleményének akarsz megfelelni?

Akár egy mások szemeben ronda autót is kehet szeretni, ha az neked megfelel.

2020. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát gyakorlatilag az összes lexus tetszik azon kivül.....a szögletes formája nen tetszik....ledig nagyon pofàsak a lexusok...dez 570 nekem a Lexusok Multiplája :))
2020. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

GT86/BRZ, Impreza WRX STi, Lancer Evolution, Civic TypeR (a régebbiek), CR-X, Toyota MR2

Az MX-5 nem kedvenc, de azért azt se utálnám, ha lenne. :)

2020. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tehát akkor sokatokat nem is érdeklik S-Osztályok, Jaguar XJ-k, Bentley-k, Rolls-ok, és így tovább?
2020. jan. 2. 13:23
 15/21 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy japán legyen és élmény legyen vezetni. Beltérbe nem kell cicoma, úgyse arra figyelek. És nem is arra kell az autó, hogy másoknak mutogassam.
2020. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ez egy.


Többiek?

2020. jan. 2. 22:49
 17/21 A kérdező kommentje:

Lexusos: a szögletekkel semmi baj. Lásd egy halom Lexus.


Infiniti QX56/QX80 - ha valami, hát az a japánok Multiplája! :D Cseszheted a gömbölydedségét, ha ezt meglátod! :DD

2020. jan. 2. 22:52
 18/21 anonim ***** válasza:

Ford Mustang GT.


Újonnan 18M.

2020. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor sokatokat nem is érdeklik S-Osztályok, Jaguar XJ-k, Bentley-k, Rolls-ok, és így tovább?"

Alapvetően nem.

Akkor már inkább a veterán kategóriát nézegetem szívesen, de otthonra nem kellenének.

2020. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mégis rengeteg nőt látok (legalábbis mostanában) ilyenekben. És egy Rolls Phantom valakit ne érdekeljen?? Ööö ez fura. :)
2020. jan. 4. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!