Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan problémám lenne a...

Kovgy kérdése:

Olyan problémám lenne a 2001-es 2. 0 dti 101lovas zafirámmal, hogy csak is féktisztitoval indul be, de csak addig jár amíg fújom neki. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A résolajcsöveket, gázolajszűrőt kicseréltem.

Az egr szelepet kitisztitottam és nem ereszti el a nyomást a membránja.

A vakumcsöveknél egy két hibát is kijavitottam es pár csövet cseréltem.

A tankot is kitakarítottam mert sajnos az ott lévő szűrő is jó koszos volt.


Miért csinálhatja ezt?


Előre is köszönöm a tanácsaitokat!zerintetek megoldaná ha beépitenék a gázolajszűrő és az adagoló közé az üzemanyagcsőbe egy kézi üzemanyagpumpát es azzal felpumpálni az üzemanyagrendszert?



2020. jan. 1. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom 400 ezerről tekerték vissza 250 ezerre...
2020. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha jól beépíted akkor nem rontassz el semmit, de lehet hogy nem lesz jobb.

A tied akkor valamiért nem kap gázolajat. EZ lehet attól hogy levegőt szív, elengedi a nyomást, de ez nem fog a tápszivattyúddal megjavulni. Ugyan úgy ha valami elektronikusan letilt, akkr se leszel előrébb vele.

Ha jó minden akkor lelégteleníti saját magát.

2020. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Adagolós... Amúgy mi egy elektoromos AC-val tudtunk rajta segíteni, de nem minden esetben válik be.
2020. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Kicserélted az üzemanyagszűrőt és nem töltötted fel. Levegős. Huzasd be mert az akksi lemerül mire elindulna. Tapasztalat.
2020. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Sajnos ez a hiba már a szűrő csere előtt is fennált.

Igaz a régi szűrő már jó koszos volt.

2020. jan. 1. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kap gázolajat. Résolajcső + T idom csere, gázolajszűrő csere + gázolajszűrőház tömítés csere, alváz alján végig fut az üzemanyagcső toldásokkal + O gyűrű csere. Ha minden jó, akkor az adagoló maradt hátra.
2020. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy e kedves kérdező? Pesten tudok egy helyet, ahol Opel adagolókat javítanak. Én vidéki vagyok, de tudom ajánlani ezt a helyet mert kifejezetten erre vannak szakosodva. Úgy is megcsinálják hogy viszed a régi adagolót( kell cseredarabnak) meg a forgalmit, és felprogramozva viszed az autódra a felújítottat.
2020. jan. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Persze adagoló , fa@om.

Tipikus hülye gyerek hozzá állás, ha valami rossz a dizelnél akkor adagoló vagy a turbó, más nme lehet !!!.

Ennyit értenek hozzá, mert ezért lehet jó sok pénzt elkérni.!!!

Kilett már olvasva ???

Lehet csak letiltott valami miatt.

Meg hogy kezdődött ez először, ezt írd már le.

2020. jan. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
2.0 DTI velejárója...
2020. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A mi zafiránk szintén egy 2001-es 2.0 DTI autó, és szóról szóra ez volt a baja. Egy az egyben. Nekünk egy visszatérő cső vagy mi repedt meg, és amiatt állt elő ez a probléma. Ez történt 3 éve, ki lett cserélve a cső, és azóta semmi baja nincs neki, vidáman járkálunk vele.
2020. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!